Ракетка для настільного тенісу Atemi Pro 1000 CV
Atemi Pro 1000 CV |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Atemi Pro 1000 CV
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Atemi 1000 Concave Rakietka Do Tenisa Stołowego (17207) | 122 zł |
Atemi Rakietka tenis stołowy ATEMI 1000 CV | 110 zł |
Atemi 1000 - Rakietka do tenisa stołowego, rączka wklęsła | 125 zł |
Rakietka do tenisa stołowego ATEMI PRO 1000 CV | 135 zł |
Rakietka do ping ponga New Atemi 1000 Pro concave | 108 zł |
Rakietka do ping ponga New Atemi 1000 Pro concave | 112 zł |
Rakietka do ping ponga New Atemi 1000 Pro concave | 129 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →