Ракетка для настільного тенісу Atemi 2000 Pro
Відео 1Фото 3 |
Atemi 2000 Pro |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Atemi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Atemi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Atemi 2000 Pro
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Atemi Rakietka do tenisa stołowego ATEMI 2000 PRO cv | 139 zł |
Atemi 2000 Concave Rakietka T/S (17109) | 132 zł |
Atemi, rakietka do tenisa stołowego 2000 Pro concave | 130 zł |
Rakietka do tenisa stołowego ATEMI 2000 PRO cv | 155 zł |
Rakietka do ping ponga New Atemi 2000 Pro concave | 139 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →