Ноутбук Asus ROG Strix SCAR 18 2024 G834JYR [G834JYR-R6058X] (90NR0IP2-M003H0)
Фото 14 | від 20 799 до 23 490 zł Порівняти ціни 9 →2024 рікROG StrixігровийпродуктивнийminiLED240 ГцDDR5дискретнаSSD M.2USB4Wi-Fi 6Eшвидка зарядкаCyberpank 2077підсвічуванняхороший DCI-P3 Дисплей:18 ", 2560x1600 (16:10) Процесор:Core i9, 14900HX, 1.6 ГГц Відеокарта:RTX 4090 ОЗП:32 ГБ Накопичувач:SSD M.2, 2048 ГБ ОС:Windows 11 Pro Вага ноутбука:3.1 кг |
Модифікації Asus ROG Strix SCAR 18 2024 G834JYR 2
Характеристики
Asus ROG Strix SCAR 18 2024 G834JYR [G834JYR-R6058X] |
|
Матове, глянцеве або антивідблискове: Яке покриття екрана вибрати?Чим гарні різні типи покриття екранів у ноутбуках та моніторах?
Як знайти саме той ноутбук, що вам потрібний?Інструкція з вибору оптимального ноутбука під задачі користувача
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Asus ROG Strix SCAR 18 2024 G834JYR [G834JYR-R6058X]
Колір:
Сортувати
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Asus ROG Strix SCAR 18 G834JYR-R6058X - i9-14900HX | 18'' | 240Hz | 32GB | | 21 899 zł |
ASUS ROG Strix Scar 18 2024 G834JYR-R6058X 18" 240Hz i9-14900HX 32GB RAM 2 | 21 949 zł |
Asus ROG Strix SCAR 18 G834JYR-R6058X - i9-14900HX 18' 240Hz 32GB 1+1TB W1 | 20 999 zł |
ASUS ROG Strix Scar 18 2024 G834JYR-R6058X 18" 240Hz i9-14900HX 32GB RAM 2 | 21 949 zł |
ASUS ROG Strix SCAR 18 G834JYR i9-14900HX/32GB/2TB/RTX4090/W11P Mini LED | 20 799 zł |
Asus ROG Strix SCAR 18 G834JYR-R6058X - i9-14900HX | 18'' | 240Hz | 64GB | | 23 490 zł |
Laptop ASUS ROG Strix SCAR 18 G834JYR-R6058X i9-14900HX 18" 2,5K MiniLED 2 | 20 799 zł |
ASUS ROG Strix SCAR 18 i9-14900HX/32GB/2TB/Win11P RTX4090 240Hz - darmowy | 21 999 zł |
ASUS ROG Strix SCAR 18 i9-14900HX/64GB/2TB/Win11P RTX4090 240Hz - darmowy | 23 099 zł |
Закрити
Рекомендуємо