MIDI-клавіатура Arturia KeyLab 61 MkII
Відео 5Фото 12 |
Arturia KeyLab 61 MkII |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Arturia 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Arturia.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Arturia KeyLab 61 MkII
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Arturia KeyLab 61 MkII White - Klawiatura sterująca NA-56 | 2 519 zł |
Arturia Arturia Keylab mkII 61 WH White KEYLAB-MKII-61-WHITE | 2 159 zł |
Arturia Arturia Keylab mkII 61 BK Black KEYLAB-MKII-61-BLACK | 2 139 zł |
Arturia Arturia Keylab mkII 61 Black SET Black KEYLAB-MKII-61-BLACK-SET | 2 212 zł |
Arturia Arturia Keylab mkII 61 White SET White KEYLAB-MKII-61-WHITE-SET | 2 232 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →