Klawiatura sterująca MIDI Arturia KeyLab 61 MkII
Wideo 5Zdjęcia 12 |
Arturia KeyLab 61 MkII |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Arturia 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Arturia.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Arturia KeyLab 61 MkII
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Arturia KeyLab 61 MkII White - Klawiatura sterująca NA-56 | 2 519 zł |
Arturia Arturia Keylab mkII 61 WH White KEYLAB-MKII-61-WHITE | 2 159 zł |
Arturia Arturia Keylab mkII 61 BK Black KEYLAB-MKII-61-BLACK | 2 139 zł |
Arturia Arturia Keylab mkII 61 Black SET Black KEYLAB-MKII-61-BLACK-SET | 2 212 zł |
Arturia Arturia Keylab mkII 61 White SET White KEYLAB-MKII-61-WHITE-SET | 2 232 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →