Ноутбук Apple MacBook Pro 16 2023 M3 [MUW63]
Фото 15 | від 20 655 до 23 029 zł Порівняти ціни 13 →2023 рікProавтономний+Ultra HD (4K)miniLED120 ГцUSB4Wi-Fi 6Eшвидка зарядкапідсвічуваннясканер відбитків Дисплей:16.2 ", 3456x2234 Процесор:Apple M3 Max Відеокарта:M3 Max 40-Core ОЗП:48 ГБ Накопичувач:SSD, 1024 ГБ ОС:MacOS Вага ноутбука:2.15 кг |
Модифікації Apple MacBook Pro 16 2023 M3 15
Характеристики
Apple MacBook Pro 16 2023 M3 [MUW63] |
|
miniLED дисплей із частотою оновлення 120 Гц,
оновлений процесор M3,
медіапроцесор H.264, HEVC, ProRes та ProRes RAW з апаратним прискоренням,
система із шести динаміків Hi-Fi рівня.
Матове, глянцеве або антивідблискове: Яке покриття екрана вибрати?Чим гарні різні типи покриття екранів у ноутбуках та моніторах?
Як знайти саме той ноутбук, що вам потрібний?Інструкція з вибору оптимального ноутбука під задачі користувача
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apple 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apple.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
В комплекте: кабель USB‑C/MagSafe 3 для зарядки (2 м), адаптер питания USB-C мощностью 140 Вт.
Де купити Apple MacBook Pro 16 2023 M3 [MUW63]
Колір:
Сортувати
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
APPLE Laptop APPLE MacBook Pro 16 M3 Max/48GB/1TB SSD/40C GPU/macOS Gwiezd | 22 499 zł |
Apple MacBook Pro 16,2 cali: M3 Max 16/40, 48GB, 1TB - Gwiezdna czerń RNAP | 21 407 zł |
Apple MacBook Pro - M3 Max (16/40) | 16,2'' | 48GB | 1TB | Mac OS | Gwiezd | 20 690 zł |
Laptop APPLE MacBook Pro 2023 16" Retina M3 Max 48GB RAM 1TB SSD macOS Gwi | 23 000 zł |
Laptop APPLE MacBook Pro 2023 16" Retina M3 Max 48GB RAM 1TB SSD macOS Gwi | 22 099 zł |
ще пропозиції 8 → |
Закрити
Рекомендуємо