Карта пам'яті ANGELBIRD AV Pro CFexpress SE Type B 1 ТБ (AVP1T0CFXBSE)
Фото 3 |
ANGELBIRD AV Pro CFexpress SE Type B 1Tb 512 ГБ1 ТБ |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ANGELBIRD AV Pro CFexpress SE Type B 1 ТБ
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Angelbird AV Pro CFexpress B SE 1 TB AB0329 | 1 642 zł |
AngelBird Karta AV PRO CFexpress Typ B SE 1 TB 1785mb/s | 1 399 zł |
Karta pamięci Angelbird AV PRO CFexpress SE 1TB | 1 499 zł |
Angelbird 1TB AV PRO CFexpress SE Type B 1785MB/s - darmowy odbiór w 22 mi | 1 499 zł |
Модификації ANGELBIRD AV Pro CFexpress SE Type B
Ціни на ANGELBIRD AV Pro CFexpress SE Type B |
---|---|---|---|---|
ANGELBIRD AV Pro CFexpress SE Type B 512 ГБ | від 669 zł | 7 пропозицій | ||
ANGELBIRD AV Pro CFexpress SE Type B 1 ТБ | від 1 399 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →