Електрочайник Amica KF 6011 білий
Фото 8 |
Amica KF 6011 білий чорний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Amica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Amica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Amica KF 6011 білий
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Amica Czajnik KF 6011 Digital 1.5l HKAMICZKF6011DI | 229 zł |
Czajnik elektryczny Amica KF 6011 Biały | 249 zł |
Amica Czajnik KF 6011 Digital 1.5l 123261 | 229 zł |
Amica KF 6011 Digital 1,5l 2200W | 229 zł |
Czajnik elektryczny Amica KF 6011 1,5l 2200 W Wyświetlacz LED Strix Biały | 229 zł |
Amica KF 6011 Digital 1,5l 2200W | 259 zł |
Модификації Amica KF 6011
Ціни на Amica KF 6011 |
---|---|---|---|---|
Amica KF 6011 білий | від 229 zł | 7 пропозицій | ||
Amica KF 6012 чорний | від 249 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →