Контактний гриль Amica GK 5011 нержавіюча сталь
Фото 6 |
Amica GK 5011 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Amica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Amica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Amica GK 5011 нержавіюча сталь
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
AMICA Grill AMICA GK5011 ProfiGrill Stalowo-czarny | 489 zł |
Amica Grill elektryczny ProfiGrill GK5011 HKAMIGRGK5011PG | 506 zł |
Grill elektryczny Amica GK 5011 ProfiGrill | 569 zł |
Amica GK5011 srebrny AGDM-GRIL-AMI-001 | 542 zł |
Amica Grill elektryczny ProfiGrill GK5011 107694 | 526 zł |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →