Grill kontaktowy Amica GK 5011 stal nierdzewna
Zdjęcia 6 |
Amica GK 5011 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Amica 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Amica.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Amica GK 5011 stal nierdzewna
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
AMICA Grill AMICA GK5011 ProfiGrill Stalowo-czarny | 489 zł |
Amica Grill elektryczny ProfiGrill GK5011 HKAMIGRGK5011PG | 506 zł |
Grill elektryczny Amica GK 5011 ProfiGrill | 569 zł |
Amica GK5011 srebrny AGDM-GRIL-AMI-001 | 542 zł |
Amica Grill elektryczny ProfiGrill GK5011 107694 | 526 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →