Духова шафа Amica ED 37619X X-TYPE Steam
Фото 3 |
Amica ED 37619X X-TYPE Steam |
|
Як вибрати духову шафуРозбираємось, якими бувають духові шафи, які функції можуть знадобитися і на що звертати увагу під час покупки
Піроліз, каталіз, гідроліз: який спосіб очищення духової шафи найефективніший?Розбираємося, що таке каталітичне, піролітичне та гідролізне очищення духової шафи та які їх переваги
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Amica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Amica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Amica ED 37619X X-TYPE Steam
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
AMICA Piekarnik AMICA ED37619X X-TYPE STEAM InoxPiekarnik multifunkcyjny Amica Ed37619X X-Type Steam o szerokości 59.5 cm, o pojemności 77 l, z technologią Amica BakingPro System™, SoftSteam, z termoobiegiem, grillem, z szybkim nagrzewem, wyposażony w programator sensorowy Ts, w klasie energetycznej A. MediaMarkt.plПоскаржитись | 1 549 zł |
Amica ED37619X X-Type Steam Termoobieg Srebrno-czarnyAutomatyczne otwieranie drzwi:nie;Czysz OleOle.plПоскаржитись | 1 499 zł |
Amica ED37619X X-Type Steam Termoobieg Srebrno-czarnyAutomatyczne otwieranie drzwi:nie;Czysz RTV Euro AGDПоскаржитись | 1 499 zł |
Серія Amica X-TYPE
від 2 850 zł
77 л, приготування: від 30 °C, до 280 °C, пароварка, конвекція з нагрівачем, гриль, термощуп, захист від дітей, дверцята 3 скла, телескопічні напрямні
від 1 169 zł
20 л, 800 Вт, гриль, автоприготування, поворотний столик, захист від дітей, відкривання бічне (ліворуч), кнопкою, розміри вбудовування: 362x560x300 мм
від 2 349 zł
77 л, приготування: від 30 °C, до 280 °C, конвекція, гриль, термощуп, дверцята 3 скла, телескопічні напрямні
від 1 499 zł
25 л, 900 Вт, гриль, автоприготування, поворотний столик, захист від дітей, відкривання бічне (ліворуч), кнопкою, розміри вбудовування: 380x560x500 мм
від 2 499 zł
44 л, приготування: від 50 °C, до 230 °C, мікрохвильовка, конвекція, гриль, захист від дітей, дверцята 3 скла
від 1 400 zł
25 л, 900 Вт, гриль, автоприготування, поворотний столик, захист від дітей, відкривання бічне (ліворуч), кнопкою, розміри вбудовування: 380x560x500 мм
від 2 489 zł
44 л, приготування: від 50 °C, до 230 °C, мікрохвильовка, конвекція, гриль, захист від дітей, дверцята 3 скла
від 1 098 zł
25 л, 900 Вт, гриль, автоприготування, поворотний столик, захист від дітей, відкривання бічне (ліворуч), кнопкою, розміри вбудовування: 380x560x500 мм
від 2 400 zł
77 л, приготування: від 30 °C, до 280 °C, конвекція, гриль, термощуп, дисплей, розумний дім, захист від дітей, дверцята 3 скла, телескопічні напрямні
від 1 369 zł
25 л, 900 Вт, гриль, автоприготування, поворотний столик, захист від дітей, відкривання бічне (ліворуч), кнопкою, розміри вбудовування: 380x560x500 мм
від 1 389 zł
77 л, приготування: від 50 °C, до 250 °C, конвекція, гриль, дверцята 3 скла, телескопічні напрямні
від 1 400 zł
25 л, 900 Вт, гриль, автоприготування, поворотний столик, захист від дітей, відкривання бічне (ліворуч), кнопкою, розміри вбудовування: 380x560x500 мм
від 1 085 zł
20 л, 800 Вт, гриль, автоприготування, поворотний столик, захист від дітей, відкривання бічне (ліворуч), кнопкою, розміри вбудовування: 362x560x300 мм
від 1 419 zł
25 л, 900 Вт, гриль, автоприготування, поворотний столик, захист від дітей, відкривання бічне (ліворуч), кнопкою, розміри вбудовування: 380x560x500 мм
від 1 766 zł
77 л, приготування: від 30 °C, до 280 °C, конвекція, гриль, захист від дітей, дверцята 3 скла, телескопічні напрямні
від 1 099 zł
20 л, 800 Вт, гриль, автоприготування, поворотний столик, захист від дітей, відкривання бічне (ліворуч), кнопкою, розміри вбудовування: 362x560x300 мм
від 1 479 zł
77 л, приготування: до 250 °C, конвекція, гриль, дверцята 3 скла, телескопічні напрямні
від 1 578 zł
77 л, приготування: до 250 °C, конвекція, гриль, дверцята 3 скла, телескопічні напрямні
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 1 578 zł
77 л, приготування: до 250 °C, конвекція, гриль, дверцята 3 скла, телескопічні напрямні
від 1 578 zł
77 л, приготування: до 250 °C, конвекція, гриль, дверцята 3 скла, телескопічні напрямні
від 1 549 zł
71 л, приготування: від 50 °C, до 275 °C, гриль, захист від дітей, дверцята 2 скла, телескопічні напрямні
від 1 699 zł
77 л, приготування: від 30 °C, до 280 °C, конвекція, гриль, захист від дітей, дверцята 3 скла, телескопічні напрямні
від 1 399 zł
77 л, приготування: від 30 °C, до 280 °C, конвекція, гриль, захист від дітей, дверцята 3 скла, телескопічні напрямні
від 1 389 zł
77 л, приготування: від 50 °C, до 250 °C, конвекція, гриль, дверцята 3 скла, телескопічні напрямні
від 2 460 zł
71 л, приготування: від 30 °C, до 300 °C, конвекція з нагрівачем, гриль, дисплей, захист від дітей, дверцята 3 скла
від 3 748 zł
45 л, приготування: від 30 °C, до 275 °C, мікрохвильовка, конвекція з нагрівачем, гриль, дисплей, захист від дітей, дверцята 3 скла
від 1 484 zł
77 л, приготування: від 50 °C, до 300 °C, конвекція з нагрівачем, гриль, дверцята 2 скла, телескопічні напрямні
від 1 999 zł
73 л, приготування: до 250 °C, конвекція з нагрівачем, гриль, захист від дітей, дверцята 3 скла, телескопічні напрямні
від 4 599 zł
71 л, приготування: від 30 °C, до 300 °C, конвекція з нагрівачем, гриль, термощуп, дисплей, захист від дітей, дверцята 3 скла, телескопічні напрямні