Пилосос
Amica Aura VM 7050
Відео 1Фото 21 |
Amica Aura VM 7050 |
|
Як вибрати робот-пилосос: для дому, квартири, сухого та вологого прибирання.Який тип робота-пилососа вибрати, на які функції звернути увагу та які моделі підійдуть для квартири чи будинку
Від G1 до U17: Класифікація повітряних фільтрів за ступенем очищення повітряКласи повітряних фільтрів - від грубої і тонкого очищення до HEPA і ULPA-фільтрів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Amica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Amica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Amica Aura VM 7050
Усі ціни 15 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Amica Odkurzacz pionowy AURA VM 7050 HDAMIORVM705000 | 446 zł |
Odkurzacz AMICA Aura VM7050 | 450 zł |
Odkurzacz pionowy Amica Aura VM 7050 VM7050 | 429 zł |
Odkurzacz Pionowy AMICA VM7050 | 429 zł |
Pionowy Amica Aura VM 7050biały AGDM-ODK-AMI-054 | 489 zł |
ще 10 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →