Сотейник Alessi Edo PU113/24 24 см
Фото 4 |
Alessi Edo PU113/24 |
|
Ручка із нержавіючої сталі з PVD-покриттям.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Alessi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Alessi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Alessi Edo PU113/24 24 см
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Patelnia; 24 cm - Alessi | 446 zł |
Alessi Patelnia Edo 24 cm | 419 zł |
Alessi patelnia; 24 cm | 409 zł |
Модификації Alessi Edo PU113/24
Ціни на Alessi Edo PU113/24 |
---|---|---|---|---|
Alessi Edo PU113/20 20 см | від 334 zł | 2 пропозиції | ||
Alessi Edo PU113/24 24 см | від 409 zł | 3 пропозиції | ||
Alessi Edo PU113/28 28 см | від 484 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →