Витяжний вентилятор airRoxy Planet Energy
від 53 до 120 zł Розмір:100 / 125 мм Продуктивність:93 / 140 м³/год Шум:26 / 28 дБ Функції:шнурковий вимикач |
Модифікації airRoxy Planet Energy 5
Planet Energy 100 S | 100 мм | 93 м³/год | 26 дБ | 53 .. 66 zł | Порівняти ціни 4 |
Planet Energy 100 TS | 100 мм | 93 м³/год | таймер | 26 дБ | 86 zł | Порівняти ціни 2 |
Planet Energy 100 HS | 100 мм | 93 м³/год | 26 дБ | 95 .. 120 zł | Порівняти ціни 4 |
Planet Energy 125 PS | 125 мм | 140 м³/год | шнурок | 28 дБ | 73 zł | wasserman.eu |
Planet Energy 125 S | 125 мм | 140 м³/год | 28 дБ | 92 zł | Порівняти ціни 1 |
Рекомендуємо