Wentylator wyciągowy airRoxy Planet Energy
od 53 do 120 zł Wymiary:100 / 125 mm Wydajność:93 / 140 m³/h Poziom hałasu:26 / 28 dB Funkcje:wyłącznik sznurkowy |
Modyfikacje airRoxy Planet Energy 5
Planet Energy 100 S | 100 mm | 93 m³/h | 26 dB | 53 .. 66 zł | Porównaj ceny 4 |
Planet Energy 100 TS | 100 mm | 93 m³/h | timer | 26 dB | 86 zł | Porównaj ceny 2 |
Planet Energy 100 HS | 100 mm | 93 m³/h | 26 dB | 95 .. 120 zł | Porównaj ceny 4 |
Planet Energy 125 PS | 125 mm | 140 m³/h | sznurek | 28 dB | 73 zł | wasserman.eu |
Planet Energy 125 S | 125 mm | 140 m³/h | 28 dB | 92 zł | Porównaj ceny 1 |
Polecamy