Мотошолом Airoh Executive
Фото 10 |
Airoh Executive |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Airoh 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Airoh.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Airoh Executive
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Airoh Executive Color kaski z otwartą twarz matowy czarny 54-XS EX11XS | 722 zł |
Airoh Executive Color Modular Helmet Biały XS EX14-XS | 661 zł |
Airoh Kask Crossover Executive Color z podwójnym wizjerem S biały EX14S | 744 zł |
AIROH EX14 Executive Color White Gloss M Biały M | 913 zł |
Airoh Kask EXECUTIVE BIAŁY POŁYSK XL EX14XL | 832 zł |
Додаткові функції і можливості мотошолома Airoh Executive:
- Підготовлений під установку Bluetooth-гарнітури
РекомендуємоПорівняти в таблиці →