Kask motocyklowy Airoh Executive
Zdjęcia 10 |
Airoh Executive |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Airoh 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Airoh.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Airoh Executive
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Airoh Executive Color kaski z otwartą twarz matowy czarny 54-XS EX11XS | 722 zł |
Airoh Executive Color Modular Helmet Biały XS EX14-XS | 658 zł |
Airoh Kask Crossover Executive Color z podwójnym wizjerem S biały EX14S | 744 zł |
AIROH EX14 Executive Color White Gloss M Biały M | 913 zł |
Airoh Kask EXECUTIVE BIAŁY POŁYSK XL EX14XL | 832 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości kasku motocyklowego Airoh Executive:
- Przygotowany do instalacji zestawu słuchawkowego Bluetooth
PolecamyPorównaj w tabeli →