Конвектор AENO AGH0004S Premium Eco Smart 0.7 кВт чорний
Фото 4 |
AENO AGH0004S Premium Eco Smart |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AENO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AENO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AENO AGH0004S Premium Eco Smart 0.7 кВт чорний
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Grzejnik AENO Premium Eko Smart LED AGH4S Czarny AGH0004S | 1 299 zł |
Grzejnik elektryczny AENO Premium Eko Smart Led AGH0004S Czarny | 1 300 zł |
Grzejnik AENO Premium Eko Smart LED AGH4S 700W Wi-Fi Czarny | 1 299 zł |
Panel grzewczy AENO GH4S (AGH0004S) | 1 020 zł |
Модификації AENO AGH0004S Premium Eco Smart
Ціни на AENO AGH0004S Premium Eco Smart |
---|---|---|---|---|
AENO AGH0003S Premium Eco Smart 0.7 кВт білий | від 1 010 zł | 7 пропозицій | ||
AENO AGH0005S Premium Eco Smart 0.7 кВт сірий | від 1 155 zł | 6 пропозицій | ||
AENO AGH0004S Premium Eco Smart 0.7 кВт чорний | від 1 020 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →