Пилосос
AEG VX82 1 4MB
AEG VX82 1 4MB |
|
Як вибрати робот-пилосос: для дому, квартири, сухого та вологого прибирання.Який тип робота-пилососа вибрати, на які функції звернути увагу та які моделі підійдуть для квартири чи будинку
Від G1 до U17: Класифікація повітряних фільтрів за ступенем очищення повітряКласи повітряних фільтрів - від грубої і тонкого очищення до HEPA і ULPA-фільтрів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AEG 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AEG.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AEG VX82 1 4MB
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
AEG VX82-1-4MB Odkurzacz z torbą 55 Materiał z recyklingu Jasny Niebieski | 1 134 zł |
AEG Odkurzacz Silence VX82-1-4MB - vacuum cleaner - canister - misty blue | 1 137 zł |
Odkurzacz AEG VX 82-1-4MB VX8.2 SILENCE | 1 138 zł |
Odkurzacz AEG VX 82-1-4MB VX8.2 SILENCE | 1 137 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →