Кліматичний комплекс Adler AD 7859
Відео 1Фото 10 |
Adler AD 7859 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Adler 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Adler.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Adler AD 7859
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
ADLER AD 7859 klimatyzator kolumnowy 3 w 1 320 W wentylator kolumnowy klim | 251 zł |
Podłogowy Adler AD 7859 Klimator 3w1 AGDM-KLI-ADL-056 | 261 zł |
Wydajny Klimator Kolumnowy 3w1 LCD 3 Tryby Pracy 320W Przenośy +Pilot Cam | 287 zł |
Klimator ADLER AD 7859 kolumnowy 3w1 | 261 zł |
Klimator ADLER AD 7859 kolumnowy 3w1 | 257 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →