Adler AD 7036
Відео 1Фото 9 |
Adler AD 7036 2020 рік |
|
Легкий, зручний та порівняно недорогий вертикальний ручний пилосос без мішка для збору пилу (циклон) та мережевим живленням для очищення побутових приміщень з різними типами покриття для підлоги. Зручна конструкція дає можливість швидко перетворити вертикальний пилосос на портативний ручний пристрій, який можна використовувати в умовах нестачі вільного місця. Позиціонується як доступний продукт середньої цінової категорії.
Ця модель забезпечує якісне сухе прибирання різних поверхонь. Пилосос Adler AD 7036 обладнаний продуктивним двигуном потужністю 800 Вт, демонструє значну силу всмоктування, має ємний пилозбірник (1,5 л) та якісну систему фільтрації. Незважаючи на компактні розміри, це справжній маленький богатир, який допоможе швидко навести чистоту без значних зусиль. На окрему згадку заслуговує стильний дизайн пристрою і скромна вага, що становить всього 2,14 кг.
Ергономічна конструкція та невелика маса дозволяють легко працювати з ним людям похилого віку, підліткам і навіть дітям. Досить довгий електричний кабель (7 м) не створить проблем при збиранні просторих кімнат. Фільтр та прозорий контейнер для пилу можна мити. Плюсом також можна вважати потенційну економію на пакетах-пилозбірниках, адже користувачеві не доведеться турбуватися, що закінчився їхній запас. Пилосос комплектується турбощіткою, щілинною насадкою та вузькою щіткою, яку можна використовувати для м'яких меблів та одягу.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Adler 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Adler.
Купити Adler AD 7036
Усі ціни 17 →ADLER EUROPE AD 7036 Odkurzacz ręczny Pionowy Szary Złoty Moc 800W Bezwork | 118 zł |
Pionowy Adler AD 7036 AGDM-ODK-ADL-001 | 130 zł |
Odkurzacz ADLER AD 7036 | 120 zł |
Odkurzacz Pionowy Bezworkowy Ręczny Lekki 2w1 Mocny 800W + 3 Ssawki Adler | 144 zł |