Візочок ABC Design Samba
Фото 27 |
ABC Design Samba
Конструкція:коляска-трансформер
Складання:книжка
Захист:бампер, пахремінь, ремені, гальма
Регулювання:спинка, висота блока, підніжка
Всі характеристики
Купити ABC Design Samba
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
ABC Design Zestaw wózków dziecięcych Samba - wózek dziecięcy kombi 2 w 1 d | 2 646 zł |
ABC Design Wózek dziecięcy 2 w 1 Samba Set wózek dziecięcy kombi dla nowor | 2 602 zł |
Wózek ABC Design Samba - Ziarno 4045875070334 | 3 101 zł |
ABC Design Wózek dziecięcy Samba kompaktowy wózek dziecięcy dla niemowląt | 3 101 zł |
ABC Design Samba wózek z aloesem | 3 101 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →