Штатив 3 Legged Thing Punks Corey 2.0
Відео 1Фото 8 |
3 Legged Thing Punks Corey 2.0 |
|
3 повністю знімні ніжки трипода.
Може комплектуватися кульовою головкою Neo 2.0 у версії Kits.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 3 Legged Thing 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 3 Legged Thing.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити 3 Legged Thing Punks Corey 2.0
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
3 Legged Thing Punks Corey 20 Ultrakompaktowy statyw podróżny ze stopu mag | 1 566 zł |
3 Legged Thing Punks Anarchy Corey 2.0, aluminiowy, 5-sekcji, udźwig 14 kg | 799 zł |
Statyw 3 Legged Thing Punks Corey aluminiowy Black 2.0 głowica Neo | 949 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →