Statyw 3 Legged Thing Punks Corey 2.0
Wideo 1Zdjęcia 8 |
3 Legged Thing Punks Corey 2.0 |
|
3 w pełni zdejmowane nogi statywu.
Można uzupełnić głowicą kulową Neo 2.0 w wersji Kits.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog 3 Legged Thing 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele 3 Legged Thing.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup 3 Legged Thing Punks Corey 2.0
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
3 Legged Thing Punks Corey 20 Ultrakompaktowy statyw podróżny ze stopu mag | 964 zł |
3 Legged Thing Punks Anarchy Corey 2.0, aluminiowy, 5-sekcji, udźwig 14 kg | 799 zł |
Statyw 3 Legged Thing Punks Corey 2.0 Czarny | 868 zł |
Statyw 3 Legged Thing Punks Corey aluminiowy Black 2.0 głowica Neo | 949 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →