Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
|
| Yedoo Dragstr - hulajnoga o wadze do 150 kg z nadmuchiwanymi oponami 20/20WYGODNE - Koła 20"/20" z szerokimi oponami i warstwą zapobiegającą przebiciom z kevlaru zmierzą się z każdym bezpie... więcejcznym terenem w każdych warunkach. Hulajnoga nadaje się do sportowego stylu ślizgania. Lekka i sztywna aluminiowa rama (tylko waga hulajnogi : 7,4 kg). Niska pozycja stopnia i minimalna grubość pozwalają oszczędzić nogę podpierającą i przyczyniają się do przyjemności zsuwania się, mnożąc przebyte kilometry.
BEZPIECZNE - Antypoślizgowe paski na stopniu zapewniają bezpieczny poślizg i pozwalają na zmianę nóg bez ryzyka zsunięcia.
PRAKTYCZNY - Praktyczna łapa z tyłu hulajnogi ułatwia obsługę sprzętu, można również użyć do podniesienia hulajnogi podczas jazdy nad dziurami. Hulajnoga jest wyposażona w przygotowania do montażu podpórki, błotniki i uchwyt na kanistry, a także oświetlenie, dzwonek, ruchome drzwi, torbę lub zestaw mushing.
ODPORNY - Maksymalne obciążenie hulajnogi wynosi 150 kg, dzienna autonomia wynosi maks. 70 km
ŁATWA KONSERWACJA - wysokość kierownicy można łatwo regulować za pomocą klucza imbusowego. Podwójny widelec tylny umożliwia zmianę prześwitu na drogach i w terenie (4/6 cm). Dzięki szybkomocującym dźwigniom koła są zdemontowane w ciągu jednej sekundy, a hulajnogę można bez problemu schować w samochodzie lub w domu. Zalecane na treningi, wycieczki poza miasto i do miasta. Amazon.pl
Złóż skargę | | 2 175 zł | | |
|
| Yedoo, Hulajnoga dla dorosłych, Dragstr, czarnaHulajnoga, popularny środek transportu miejskiego, cieszy się coraz większą popularnością wśród osób w różnym wieku... więcej. Pomimo prostoty konstrukcji, hulajnogi s... Empik.plZłóż skargę | | 2 399 zł | | |
|
| Yedoo, Hulajnoga dla dorosłych, Dragstr, zielonaHulajnoga, popularny środek transportu miejskiego, cieszy się coraz większą popularnością wśród osób w różnym wieku... więcej. Pomimo prostoty konstrukcji, hulajnogi s... Empik.plZłóż skargę | | 2 399 zł | | |
|
| Yedoo, Hulajnoga dla dorosłych, Dragstr, czerwonaHulajnoga, popularny środek transportu miejskiego, cieszy się coraz większą popularnością wśród osób w różnym wieku... więcej. Pomimo prostoty konstrukcji, hulajnogi s... Empik.plZłóż skargę | | 2 399 zł | | |
|
| Yedoo, Hulajnoga dla dorosłych, Dragstr, białaHulajnoga, popularny środek transportu miejskiego, cieszy się coraz większą popularnością wśród osób w różnym wieku... więcej. Pomimo prostoty konstrukcji, hulajnogi s... Empik.plZłóż skargę | | 2 399 zł | | |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!