Ceny na szlifierkę Yato YT-82903
Zdjęcia 4 | od 278 do 364 zł Rodzaj: szlifierko-polerka; Liczba obrotów (obr./min): 2800/8300; Maks. średnica tarczy (mm): 80; Zasilanie: akumulatorowe; Akumulator w zestawie: 2 szt.; Napięcie akumulatora (V): 12; Pojemność akumulatora (Ah): 2; |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
YATO Yato Polerka 12v li-ion 80mm 82903 | 326 zł |
Yato Polerka rotacyjna YT-82903 12 V | 279 zł |
Polerka YATO 12V LI-ION 80mm YT-82903 | 278 zł |
Polerka akumulatorowa 12V YT-82903 YATO - DARMOWY PACZKOMAT OD 799zł | 297 zł |
POLERKA AKU 12V (2AH;1H;80MM;2 BIEGI) | 331 zł |
Polerka YATO YT-82903 | 364 zł |
YATO YT-82903 | 345 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!