Ceny na grill Yato YG-20012
Zdjęcia 13 | od 1 384 do 1 800 zł Rodzaj: grill BBQ; Paliwo (źródło): gaz; Konstrukcja: stacjonarny; Głównych palników (szt.): 4; Moc palników (kW): 14; Dodatkowy palnik; Moc dodatkowego palnika (kW): 2; Powierzchnia robocza (mm): 680x440; wbudowany termometr; automatyczny zapłon; miejsce na drewno opałowe/butlę; ruszt |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Grill gazowy 4+1 stal nierdzewna 16,2 kw Yato | 1 800 zł |
Yato 16kw YG 20012 | 1 384 zł |
GRILL GAZOWY 4+1 STAL NIERDZEWNA 16,5KW YATO YG-20012 YG-20012 | 1 425 zł |
GRILL GAZOWY 4+1 STAL NIERDZEWNA 16,5KW YATO YG-20012 | 1 425 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!