Grill Yato YG-20012
Zdjęcia 13 |
Yato YG-20012 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yato 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yato.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yato YG-20012
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Grill gazowy 4+1 stal nierdzewna 16,2 kw Yato | 1 800 zł |
Yato 16kw YG 20012 | 1 328 zł |
GRILL GAZOWY 4+1 STAL NIERDZEWNA 16,5KW YATO YG-20012 YG-20012 | 1 425 zł |
GRILL GAZOWY 4+1 STAL NIERDZEWNA 16,5KW YATO YG-20012 | 1 425 zł |
PodobnePorównaj w tabeli →