Smartwatch
Xiaomi Watch S3
Zdjęcia 7 | od 535 do 649 zł Rodzaj: smartwatch; Komunikacja: Bluetooth v 5.2; System operacyjny: HyperOS; powiadomienia o połączeniach; SMS; wibracja; wbudowany głośnik; pulsometr; kalendarzyk miesiączkowy; Tryb pływania; Moduł GPS; GLONASS; Galileo; kompas; barometr; Ekran dotykowy; Kształt: okrągła; Rodzaj: kolorowy dodaj do listymoje listy |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Xiaomi Watch S3 Srebrny BHR7873GLDo 15 dni pracy na baterii
Ulepszony 12-kanałowy moduł pomiaru tętna, dokładność kompleksowych scenariuszy sięga 9... więcej7,75% Optymalizacja algorytmu snu
System 5, dwuzakresowy wodoodporny GPS 5ATM L1+L5 Profesjonalny tryb do jazdy na nartach Amazon.plZłóż skargę | 599 zł |
Smartwatch Xiaomi Watch S3 Black (BHR7874GL)Ultralekki smartwatch z szybkim ładowaniem, systemem Xiaomi HyperOS i precyzyjnym śledzeniem zdrowia (12-kanałowy m... więcejoduł tętna do 97.75% dokładności) z GPS zapewniającym kompleksową funkcjonalność dla entuzjastów aktywności fizycznej.Wymie Rozetka.plZłóż skargę | 535 zł |
XIAOMI Smartwatch XIAOMI Watch S3 Czarny 46mmUltralekki smartwatch z szybkim ładowaniem, systemem Xiaomi HyperOS i precyzyjnym śledzeniem zdrowia (12-kanałowy m... więcejoduł tętna do 97,75% dokładności) z GPS zapewniającym kompleksową funkcjonalność dla entuzjastów aktywności fizycznej. Olśniewający ekran pełen obrazu Duży i klasyczny wyświetlacz Amoled 1,43" oferuje wysoką częstotliwość odświeżania oraz wyraźny obraz wysokiej jakości. Uniwersalny bezel zabezpiecza ekran przed uszkodzeniami i upadkami. Pierścień został zaprojektowany tak, aby zapewnić widok pełnego ekranu. Prostota i elegancja Elegancję wykonania podkreślają czujniki płynnie wkomponowane w pierścień. Tylna strona koperty jest pokryta materiałem ceramicznym, który zapewnia wysoki komfort noszenia. Zachlapania i pryskająca woda to nie problem dzięki wodoodporności 5Atm. Zegarek możesz nosić nawet podczas pływania. Precyzyjny mechanizm stworzony, by zachwycać Watch S3 inspiruje się tradycją. Wykonany z najwyższej jakości materiałów, przystępny i elegancki, jest niezwykle stylowy. Poczuj, jak subtelny mechanizm zapewnia niezrównane wrażenia. Pierścień po zainstalowaniu może automatycznie przełączać wyjątkowe tarcze i dopasowywać dynamiczne efekty dźwiękowe. MediaMarkt.plZłóż skargę | 629 zł |
Xiaomi Watch S3 - SilverThe Xiaomi Watch S3 smartwatch is the latest addition to the Watch S family. Its formal elegance and reliable equip... więcejment make it suitable not only for the office, but also for the gym or hiking. It's durable, stylish and stands out in every way. The round bezel can be removed from the watch and replaced with another one if you want to decorate it to your own taste. The stainless steel body of the watch is complemented by a silicone bracelet for an active lifestyle. However, you can also purchase leather or textile straps to best fit the watch to your needs. High IP68 resistance with 5ATM water resistance guarantees that nothing will happen to the watch. Proshop.plZłóż skargę | 599 zł |
Smartwatch Xiaomi Watch S3 srebrny ZEG-SMW-XIA-074Xiaomi Watch S3 Pierścień ze stopu aluminium, ultralekka konstrukcja Ultralekka (tylko 44 g) koperta ze stopu alumi... więcejnium. Innowacyjne, wymienne elementy dekoracyjne; możliwość szybkiego montażu różnych zestawów akcesoriów, aby nadać zegarkowi zupełnie nowy styl Czas pracy akumulatora do 15 dni Akumulator o pojemności 486 mAh obsługiwany przez systemowe rozwiązanie do zarządzania zużyciem energii zapewnia czas pracy nawet do 15 dni. Funkcja szybkiego ładowania – 5 minut ładowania zapewnia do 2 pełnych dni użytkowania Całkowicie nowy system operacyjny Xiaomi HyperOS Zunifikowany interfejs użytkownika, lepsza interakcja. Sterowanie gestami. Personalizacja pól danych, stylu i kolorów wyświetlacza Zaawansowana funkcja wykrywania stanu zdrowia Ulepszony 12-kanałowy moduł wykrywania tętna; dokładność wykrywania w zakresie wielu scenariuszy nawet do 97,75%. Zoptymalizowany algorytm pomiaru jakości snu Śledzenie postępów treningu nawet dla profesjonalnych zawodników 5-systemowy, dwuzakresowy GPS L1+L5. Wodoodporność 5 ATM. Zaawansowany tryb jazdy na nartach Komputronik.plZłóż skargę | 599 zł |
Smartwatch XIAOMI Watch S3 SrebrnyNowy zegarek zapewniać ma inteligentne i konfigurowalne wrażenia dzięki zintegrowanemu systemowi operacyjnemu oraz... więcejmożliwości zmiany koloru i stylu pierścienia oraz paska. Xiaomi Watch S3 może pochwalić się żywym wyświetlaczem AMOLED o przekątnej 1,43 cala, oferującym płynną częstotliwość odświeżania 60 Hz przy 326 ppi, a także 600 nitów i 256 poziomów adaptacyjnej jasności. Tarcza zegarka zapewnia świetne wrażenia wizualne, które są zarówno funkcjonalne, jak i wygodne. W urządzeniu tym zastosowano pierwszą innowacyjną konstrukcję wymiennych pierścieni. Electro.plZłóż skargę | 599 zł |
Smartwatch XIAOMI Watch S3 SrebrnyNowy zegarek zapewniać ma inteligentne i konfigurowalne wrażenia dzięki zintegrowanemu systemowi operacyjnemu oraz... więcejmożliwości zmiany koloru i stylu pierścienia oraz paska. Xiaomi Watch S3 może pochwalić się żywym wyświetlaczem AMOLED o przekątnej 1,43 cala, oferującym płynną częstotliwość odświeżania 60 Hz przy 326 ppi, a także 600 nitów i 256 poziomów adaptacyjnej jasności. Tarcza zegarka zapewnia świetne wrażenia wizualne, które są zarówno funkcjonalne, jak i wygodne. W urządzeniu tym zastosowano pierwszą innowacyjną konstrukcję wymiennych pierścieni.... Avans.plZłóż skargę | 599 zł |
Xiaomi Watch S3 47mm GPS SrebrnyAkcelerometr:ta OleOle.plZłóż skargę | 649 zł |
Smartwatch XIAOMI Watch S3 Srebrny BHR7873GLNowy zegarek zapewniać ma inteligentne i konfigurowalne wrażenia dzięki zintegrowanemu systemowi operacyjnemu oraz... więcejmożliwości zmiany koloru i stylu pierścienia oraz paska. Xiaomi Watch S3 może pochwalić się żywym wyświetlaczem AMOLED o przekątnej 1,43 cala, oferującym płynną częstotliwość odświeżania 60 Hz przy 326 ppi, a także 600 nitów i 256 poziomów adaptacyjnej jasności. Tarcza zegarka zapewnia świetne wrażenia wizualne, które są zarówno funkcjonalne, jak i wygodne. W urządzeniu tym zastosowano pierwszą innowacyjną konstrukcję wymiennych pierścieni.... Mediaexpert.plZłóż skargę | 599 zł |
Smartwatch Xiaomi Watch S3 czarnySmartwatch Xiaomi Watch S3 czarny Smartwatch z systemem operacyjnym HyperOS Xiaomi Watch S3 BLACK - najważniejsze c... więcejechy: Wyświetlacz AMOLED 1,43” Pierścień z... EmpikZłóż skargę | 611 zł |
Xiaomi Watch S3 47mm GPS SrebrnyAkcelerometr:ta RTV Euro AGDZłóż skargę | 649 zł |
Inteligentny zegarek Xiaomi Watch S3 (51590) Czarne | 579 zł |
Xiaomi Watch S3 - Black - Oficjalny Sklep Xiaomi, Polska Dystrybucja, Darm | 649 zł |
Xiaomi Watch S3 Smartwatch Czarny | 556 zł |
Xiaomi Zegarek S3 Czarny BHR7874GLDo 15 dni pracy na baterii
Ulepszony 12-kanałowy moduł pomiaru tętna, dokładność kompleksowych scenariuszy sięga 9... więcej7,75%
System 5, dwuzakresowy wodoodporny GPS 5ATM L1+L5 Profesjonalny tryb do jazdy na nartach Amazon.plZłóż skargę | 576 zł |
XIAOMI Smartwatch XIAOMI Watch S3 Srebrny 46mmUltralekki smartwatch z szybkim ładowaniem, systemem Xiaomi HyperOS i precyzyjnym śledzeniem zdrowia (12-kanałowy m... więcejoduł tętna do 97,75% dokładności) z GPS zapewniającym kompleksową funkcjonalność dla entuzjastów aktywności fizycznej. Olśniewający ekran pełen obrazu Duży i klasyczny wyświetlacz Amoled 1,43" oferuje wysoką częstotliwość odświeżania oraz wyraźny obraz wysokiej jakości. Uniwersalny bezel zabezpiecza ekran przed uszkodzeniami i upadkami. Pierścień został zaprojektowany tak, aby zapewnić widok pełnego ekranu. Prostota i elegancja Elegancję wykonania podkreślają czujniki płynnie wkomponowane w pierścień. Tylna strona koperty jest pokryta materiałem ceramicznym, który zapewnia wysoki komfort noszenia. Zachlapania i pryskająca woda to nie problem dzięki wodoodporności 5Atm. Zegarek możesz nosić nawet podczas pływania. Precyzyjny mechanizm stworzony, by zachwycać Xiaomi Watch S3 inspiruje się tradycją. Wykonany z najwyższej jakości materiałów, przystępny i elegancki, jest niezwykle stylowy. Poczuj, jak subtelny mechanizm zapewnia niezrównane wrażenia. Pierścień po zainstalowaniu może automatycznie przełączać wyjątkowe tarcze i dopasowywać dynamiczne efekty dźwiękowe. MediaMarkt.plZłóż skargę | 629 zł |
Xiaomi Watch S3 - BlackThe Xiaomi Watch S3 smartwatch is the latest addition to the Watch S family. Its formal elegance and reliable equip... więcejment make it suitable not only for the office, but also for the gym or hiking. It's durable, stylish and stands out in every way. The round bezel can be removed from the watch and replaced with another one if you want to decorate it to your own taste. The stainless steel body of the watch is complemented by a silicone bracelet for an active lifestyle. However, you can also purchase leather or textile straps to best fit the watch to your needs. High IP68 resistance with 5ATM water resistance guarantees that nothing will happen to the watch. Proshop.plZłóż skargę | 599 zł |
Smartwatch Xiaomi Watch S3 czarny ZEG-SMW-XIA-073Xiaomi Watch S3 Pierścień ze stopu aluminium, ultralekka konstrukcja Ultralekka (tylko 44 g) koperta ze stopu alumi... więcejnium. Innowacyjne, wymienne elementy dekoracyjne; możliwość szybkiego montażu różnych zestawów akcesoriów, aby nadać zegarkowi zupełnie nowy styl Czas pracy akumulatora do 15 dni Akumulator o pojemności 486 mAh obsługiwany przez systemowe rozwiązanie do zarządzania zużyciem energii zapewnia czas pracy nawet do 15 dni. Funkcja szybkiego ładowania – 5 minut ładowania zapewnia do 2 pełnych dni użytkowania Całkowicie nowy system operacyjny Xiaomi HyperOS Zunifikowany interfejs użytkownika, lepsza interakcja. Sterowanie gestami. Personalizacja pól danych, stylu i kolorów wyświetlacza Zaawansowana funkcja wykrywania stanu zdrowia Ulepszony 12-kanałowy moduł wykrywania tętna; dokładność wykrywania w zakresie wielu scenariuszy nawet do 97,75%. Zoptymalizowany algorytm pomiaru jakości snu Śledzenie postępów treningu nawet dla profesjonalnych zawodników 5-systemowy, dwuzakresowy GPS L1+L5. Wodoodporność 5 ATM. Zaawansowany tryb jazdy na nartach Komputronik.plZłóż skargę | 589 zł |
Smartwatch XIAOMI Watch S3 CzarnyNowy zegarek zapewniać ma inteligentne i konfigurowalne wrażenia dzięki zintegrowanemu systemowi operacyjnemu oraz... więcejmożliwości zmiany koloru i stylu pierścienia oraz paska. Xiaomi Watch S3 może pochwalić się żywym wyświetlaczem AMOLED o przekątnej 1,43 cala, oferującym płynną częstotliwość odświeżania 60 Hz przy 326 ppi, a także 600 nitów i 256 poziomów adaptacyjnej jasności. Tarcza zegarka zapewnia świetne wrażenia wizualne, które są zarówno funkcjonalne, jak i wygodne. W urządzeniu tym zastosowano pierwszą innowacyjną konstrukcję wymiennych pierścieni. Electro.plZłóż skargę | 589 zł |
Smartwatch XIAOMI Watch S3 CzarnyNowy zegarek zapewniać ma inteligentne i konfigurowalne wrażenia dzięki zintegrowanemu systemowi operacyjnemu oraz... więcejmożliwości zmiany koloru i stylu pierścienia oraz paska. Xiaomi Watch S3 może pochwalić się żywym wyświetlaczem AMOLED o przekątnej 1,43 cala, oferującym płynną częstotliwość odświeżania 60 Hz przy 326 ppi, a także 600 nitów i 256 poziomów adaptacyjnej jasności. Tarcza zegarka zapewnia świetne wrażenia wizualne, które są zarówno funkcjonalne, jak i wygodne. W urządzeniu tym zastosowano pierwszą innowacyjną konstrukcję wymiennych pierścieni.... Avans.plZłóż skargę | 589 zł |
pokaż 10 ofert
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!