Ceny na Xiaomi Smart Speaker IR Control (L05G)
Zdjęcia 14 | od 147 do 199 zł Przeznaczenie: inteligentny głośnik; Liczba kanałów: 1.0; Pasma tunera: Liczba dróg: 1; Chromecast; Bluetooth: Bluetooth v 5.0; wielokierunkowy dźwięk; asystent głosowy: Google Assistant; sterowanie głosem; sterowanie ze smartfona; obsługa Multiroom; Synchronizacja głośników: TWS; zegarek |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Xiaomi Inteligentne sterowanie głośnikiem IR 34810 | 173 zł |
Głośnik przenośny Xiaomi Lite IR Control L05G | 147 zł |
Głośnik Xiaomi Smart Speaker (IR Control) | 176 zł |
Xiaomi Smart Speaker IR Control - Oficjalny Sklep Xiaomi, Polska Dystrybuc | 199 zł |
Głośnik przenośny Xiaomi Lite IR Control L05G | 157 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!