Smartwatch
Xiaomi Redmi Watch 3
Wideo 5Zdjęcia 9 | od 339 do 449 zł Inteligentne zegarki marki Xiaomi można zaliczyć do rozwiązań ze średniej półki cenowej. Model wyposażono w prostokątną tarczę opartą na matrycy AMOLED o częstotliwości odświeżania 60 Hz. To 1,75-calowy ekran od krawędzi do krawędzi o maksymalnej jasności 600 nitów i rozdzielczości 450x390 pikseli, co zapewnia dość szczegółowy i bogaty obraz. Sterowanie dotykowe i przycisk z boku metalowej obudowy umożliwiają interakcję z gadżetem. Inteligentny zegarek Xiaomi Redmi Watch 3 potrafi nie tylko wyświetlać powiadomienia i wiadomości SMS ze smartfona (parowanie odbywa się poprzez Bluetooth v 5.2), ale także umożliwia odbieranie połączeń z telefonu komórkowego (ponieważ posiada wbudowany głośnik i mikrofon). To przenośne urządzenie może mierzyć różne wskaźniki zdrowotne, w tym tętno i poziom tlen...u we krwi, stres, jakość snu, a także może prowadzić kalendarz dla kobiet. Koneserzy sportu i aktywności fizycznej mogą liczyć na wsparcie dla 121 trybów fitness, a dzięki wbudowanemu modułowi GPS z Galileo dokładne współrzędne biegu w plenerze czy jazdy na rowerze zostaną określone nawet wtedy, gdy smartfon pozostanie w domu. Dodatkowe funkcje obejmują obecność trybu pływania (wodoodporność do 5 atmosfer) i dobrą autonomię (od 7 do 12 dni - odpowiednio w trybie aktywnym i normalnym). dodaj do listymoje listy |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Xiaomi Uniseks Redmi Watch 3 Smartwatch Czarny 175 "Duży wyświetlacz AMOLED 1,75" dla lepszej widoczności
TPU/silikon, uszczelnienie 5ATM pozwala na większą niezawodn... więcejość
Magnetyczny kabel do ładowania, 12 dni autonomii, połączenia Bluetooth, głośnik HD
Z wygodnym paskiem z TPU/silikonu Amazon.plZłóż skargę | 339 zł |
XIAOMI Smartwatch GPS XIAOMI Redmi Watch 3 Black Czarny | 379 zł |
Xiaomi Redmi Watch 3 - Black1.75 (390x450) AMOLED Display, BT 5.2, GPS, 5 ATM, Wrist size: 135-200 mm, 37 g (including strap) - Ultra large and... więcejclear 1.75 display, easy to view even in strong sunlight - More space to arrange your APPs as you like - 200+ stylish watch faces, different appearances every day - Light-weighted all around, comfortable for all-day wearing - Independent satellite positioning chip, accurate tracking of every step - 120+ workout modes, your perfect fitness match - A running coach on your wrist, ready for the professional running courses - 5ATM water resistance, ready to get wet - Blood oxygen monitoring, monitoring your health whenever you need - 24-hour heart rate monitor, stay alert to changes in your heart rate - Scientific sleep monitoring, helping you to sleep more deeply - 12-day extra-long battery life, magnetic charging makes charging a snap - Bluetooth voice calls, you can answer calls by simply raising your hand - 24-hour security protection - Alexa voice assistant In the box: - Redmi Watch 3 - Watch strap - User guide - Charging cable Proshop.plZłóż skargę | 449 zł |
Smartwatch Xiaomi Redmi Watch 3 IvorySmartwatch Xiaomi Redmi Watch 3 1,75" AMOLED GPS pulsoksymetr 5 ATM Ivory Ultra duży i wyraźny wyświetlacz 1,75", n... więcejawet 200 tarcz zegarka, ponad 120 trybów treningowych i odbieranie połączeń telefonicznych gestem ręki. Pokaż się z najlepszej strony. NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY Model: Redmi Watch 3 Wyświetlacz: 1,75"" AMOLED Wymiary: 42,60 mm x 36,56 mm x 10 mm Łączność: Bluetooth 5.2 Pojemność baterii: 289mAh Wodoodporność: 5 ATM, do 50 metrów Kolor: Ivory Ultra duży i wyraźny wyświetlacz 1,75" Łatwość oglądania nawet w silnym świetle słonecznym Wyświetlacz AMOLED o przekątnej 1,75 cala ma współczynnik screen-to-body ratio na poziomie 70%, dzięki czemu można zobaczyć wszystko na pierwszy rzut oka, od powiadomień o wiadomościach po dane treningowe. Szczytowa jasność wyświetlacza 600 nitów pozwala na łatwe czytanie, nawet w silnym świetle słonecznym. Więcej miejsca na rozmieszczenie aplikacji tak jak chcesz Ultra duży wyświetlacz pozwala na łatwe sterowanie układem wszystkich funkcji i bardziej komfortowy widok. Konstrukcja z innowacyjną pętlą pamięci położenia Redmi Watch 3 występuje w 2 opcjach in-box: czarny i kość słoniowa oraz w większej ilości kolorów paska. Na pasku znajduje się innowacyjna pętla pamięci pozycji. Po wybraniu otworu do pierwszego noszenia, zostanie on zapamiętany i możesz łatwiej nosić zegarek w przyszłości. 200+ stylowych tarcz zegarka Codziennie inny wygląd Aplikacja oferuje ponad 200 niestandardowyc Maxelektro.plZłóż skargę | 449 zł |
Smartwatch Xiaomi Redmi Watch 3 Czarny ZEG-SMW-XIA-059Xiaomi Redmi Watch 3 Wyświetlacz Amoled 1,75 cala Rozdzielczość HD 390 x 450 pikseli Wysoki stosunek ekranu do obud... więcejowy: 70% Zawsze włączony tryb wyświetlania Lepsze sterowanie wizualne i dotykowe Pomiar SpO2 i 24-godzinne śledzenie tętna Otrzymaj pomiar poziomu nasycenia krwi tlenem (SpO2) w dowolnym miejscu i czasie, aby zyskać spokój ducha Wbudowany precyzyjny czujnik PPG do śledzenia tętna przez 24 godziny na dobę 121 trybów fitness Rejestruje różne dane, aby pomóc użytkownikom monitorować wydajność podczas uprawiania sportu Inteligentne rozpoznawanie 6 sportów Połączenia przez Bluetooth Może być używany do odbierania połączeń telefonicznych, aby pomóc Ci nadążać za kontaktami osobistymi i zawodowymi w ruchu Wielosystemowy autonomiczny GPS Wbudowany chipset GNSS zapewnia lepszą wydajność w celu dokładniejszego śledzenia pozycji Obsługuje pięć głównych globalnych systemów pozycjonowania – GPS, GLONASS, Galileo, BDS oraz QZSS Wodoodporność 5ATM Poziom wodoodporności 5ATM ułatwiający noszenie podczas pływania Do 12 dni pracy na baterii Ładowanie magnetyczne – wystarczy dotknąć, abynaładować Komputronik.plZłóż skargę | 339 zł |
Smartwatch XIAOMI Redmi Watch 3 CzarnySmartwatch o wyjątkowym wyglądzie, wyjątkowych funkcjach dzięki któremu zadbasz o zdrowie. Trening już nigdy nie bę... więcejdzie łatwiejszy, wodoodporność pozwoli na zachlapanie urządzenia. Redmi Watch 3 prostota i wydajność. Electro.plZłóż skargę | 339 zł |
Smartwatch XIAOMI Redmi Watch 3 CzarnySmartwatch o wyjątkowym wyglądzie, wyjątkowych funkcjach dzięki któremu zadbasz o zdrowie. Trening już nigdy nie bę... więcejdzie łatwiejszy, wodoodporność pozwoli na zachlapanie urządzenia. Redmi Watch 3 prostota i wydajność.... Avans.plZłóż skargę | 339 zł |
Smartwatch XIAOMI Redmi Watch 3 Czarny BRAKSmartwatch o wyjątkowym wyglądzie, wyjątkowych funkcjach dzięki któremu zadbasz o zdrowie. Trening już nigdy nie bę... więcejdzie łatwiejszy, wodoodporność pozwoli na zachlapanie urządzenia. Redmi Watch 3 prostota i wydajność.... Mediaexpert.plZłóż skargę | 339 zł |
Smartwatch Xiaomi Redmi Watch 3 Czarny (BHR6851GL) | 366 zł |
Xiaomi Redmi Watch 3 42mm GPS CzarnyAkcelerometr:ta OleOle.plZłóż skargę | 339 zł |
Smartwatch Xiaomi Redmi Watch 3 Czarny 1,75'Jeśli jesteś miłośnikiem informatyki i elektroniki, lubisz być na bieżąco z nowościami technologicznym EmpikZłóż skargę | 339 zł |
Xiaomi Redmi Watch 3 42mm GPS CzarnyAkcelerometr:ta RTV Euro AGDZłóż skargę | 399 zł |
Inteligentny zegarek Xiaomi Redmi Watch 3 (44173) Czarne | 382 zł |
Redmi Watch 3 - Ivory - Oficjalny Sklep Xiaomi, Polska Dystrybucja, Darmow | 369 zł |
Xiaomi Watch 3 Smartwatch ZłocistySmartwatch XIAOMI Watch 3 w kolorze White Ivory to eleganckie i stylowe urządzenie do noszenia, które łączy funkcjo... więcejnalność tradycyjnego zegarka z najnowocześniej BikeinnDostawa: w Polsce Złóż skargę | 442 zł |
Smartwatch Xiaomi Redmi Watch 3 CzarnySmartwatch Xiaomi Redmi Watch 3 1,75" AMOLED GPS pulsoksymetr 5 ATM Czarny Ultra duży i wyraźny wyświetlacz 1,75",... więcejnawet 200 tarcz zegarka, ponad 120 trybów treningowych i odbieranie połączeń telefonicznych gestem ręki. Pokaż się z najlepszej strony. NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY Model: Redmi Watch 3 Wyświetlacz: 1,75"" AMOLED Wymiary: 42,60 mm x 36,56 mm x 10 mm Łączność: Bluetooth 5.2 Pojemność baterii: 289mAh Wodoodporność: 5 ATM, do 50 metrów Kolor: Czarny Ultra duży i wyraźny wyświetlacz 1,75" Łatwość oglądania nawet w silnym świetle słonecznym Wyświetlacz AMOLED o przekątnej 1,75 cala ma współczynnik screen-to-body ratio na poziomie 70%, dzięki czemu można zobaczyć wszystko na pierwszy rzut oka, od powiadomień o wiadomościach po dane treningowe. Szczytowa jasność wyświetlacza 600 nitów pozwala na łatwe czytanie, nawet w silnym świetle słonecznym. Więcej miejsca na rozmieszczenie aplikacji tak jak chcesz Ultra duży wyświetlacz pozwala na łatwe sterowanie układem wszystkich funkcji i bardziej komfortowy widok. Konstrukcja z innowacyjną pętlą pamięci położenia Redmi Watch 3 występuje w 2 opcjach in-box: czarny i kość słoniowa oraz w większej ilości kolorów paska. Na pasku znajduje się innowacyjna pętla pamięci pozycji. Po wybraniu otworu do pierwszego noszenia, zostanie on zapamiętany i możesz łatwiej nosić zegarek w przyszłości. 200+ stylowych tarcz zegarka Codziennie inny wygląd Aplikacja oferuje ponad 200 niestandardowyc Maxelektro.plZłóż skargę | 449 zł |
Redmi Watch 3 - Black - Oficjalny Sklep Xiaomi, Polska Dystrybucja, Darmow | 449 zł |
Xiaomi Redmi Watch 3 Black - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny zwro | 399 zł |
Xiaomi Redmi 3 Smartwatch PosrebrzanyCechy:Zegarek Redmi 3. Wyróżnij się we wszystkim. Zegar też:- Zintegrowany wielosystemowy GNSS- Wodoodporność do 5... więcejATM*Wyraźny, bardzo duży wyświetlacz o przekątnej 1,75 cala- Eleganckie metaliczne wykończenie- Obsługuje połączenia Bluetooth®️- Do 12 dni pracy na bateriiBardzo jasny ekran:Wyraźny, bardzo duży wyświetlacz o przekątnej 1,75 cala- Wygodny do oglądania nawet w najjaśniejszym słońcuWyświetla BikeinnDostawa: w Polsce Złóż skargę | 405 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!