Ceny na Xiaomi Redmi Note 13 4G 128 GB / 6 GB
Wideo 2Zdjęcia 6 | od 699 do 1 573 zł Charakterystyka wyświetlacza: wyświetlacz ("): 6.67; rozdzielczość ekranu: 2400x1080 (20:9); Ochrona ekranu: Gorilla Glass v3; DCI-P3; ОС: Android 13; Model procesora: Snapdragon 685; Procesor (GHz): 2.8; GPU: Adreno 610; Pamięć RAM (GB): 6; Typ RAM: LPDDR4x; Pamięć (GB): 128; Slot na karty pamięci: microSD dodaj do listymoje listy |
128 GB / 6 GB256 GB / 8 GB | Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Xiaomi Redmi Note 13 4G- Smartphone 6128GB Dimensity 6080 667" G-OLED FHDSmartphone Xiaomi Redmi Note 13 6GB/ 128GB/ 6.67"/ Czarny
Display.size : 6.67 inches
Memory storage capacity : 12... więcej8.0 GB
Operating system : Android
Wireless network technology : wifi
Wireless provider : all carriers
Transportation restrictions : {modes:["AIR"," Amazon.plZłóż skargę | 830 zł |
Smartfon Xiaomi Redmi Note 13 6/128GB Midnight Black (6941812759462)Nowy kultowy wygląd dostępny w bardzo korzystnej cenieRedmi Note 13 z nadzwyczajnymi cienkimi ramkami prezentuje zn... więcejakomity wygląd oraz oferuje ekscytujące doznania z oglądania treści, gier czy przeglądania mediów społecznościowy Rozetka.plZłóż skargę | 709 zł |
XIAOMI Smartfon XIAOMI Redmi Note 13 6/128GB Niebieski (Ice Blue)Xiaomi Redmi Note 13 to nowoczesny i minimalistyczny smartfon z potężnym aparatem 108Mp, dynamicznym ekranem Amoled... więcej6,67" o częstotliwości 120 Hz i wydajnym procesorem Snapdragon 685. Doskonałe połączenie estetyki, funkcji oraz wydajności. MediaMarkt.plZłóż skargę | 899 zł |
Xiaomi Redmi Note 13 128GB/6GB - Midnight Black6.67 FHD+ (2400x1080) 120Hz 1800 nits AMOLED Display with Gorilla Glass 3, 4G, Dual SIM, Snapdragon 685, 6GB LPDDR4... więcejX RAM, 128GB UFS 2.2 Flash, microSD, Triple Camera System: 108MPixel f/1.7 Main + 8MPixel f/2.2 UltraWide + 2MPixel f/2.4 Macro (Back), 16MPixel (Front), Stereo Speakers with Dolby Atmos, 3.5mm audio jack, Android 13 with MIUI, Wi-Fi, BT 5.1, NFC, In-display Fingerprint Sensor, IP54, 5000 mAh Battery, 33W Wired Charging (33W adapter in the box), 189 gram Proshop.plZłóż skargę | 1 099 zł |
XIAOMI REDMI NOTE 13 6/128 Zielony 53393Wymiary [mm]: 162.24 x 75.55 x 7.97 mm Waga [g]: 188,5 g Kolor: Zielony Inne: Face Unlock Wodoodporność: IP54 Czytn... więcejik linii papilarnych: Tak Wzmocniona obudowa: Tak Wodoodporność: Odporny na zachlapanie Model: Zielony (6/128GB) System operacyjny: Android 13 (MIUI 14) Procesor [GHz]: do 2,8 GHz Pamięć: 128 GB Czytnik kart pamięci: Tak (microSD) RAM: 6 GB Typ procesora: 8 - rdzeniowy Procesor (opis): Snapdragon 685 Obsługiwana pamięć do: 1 TB Taktowanie procesora [GHz]: powyżej 2,4 GHz Cenówki - Pamięć RAM/ROM: 6 GB / 128 GB Rodzaj systemu: Android Wersja systemu Android: Android 13 Modele pozostałych producentów: XIAOMI REDMI NOTE 13 Przekątna ekranu [cal]: 6,67" Rozdzielczość ekranu [px]: 2400 x 1080 FHD+ Ochrona ekranu: Corning Gorilla Glass 3 Przekątna [cal]: powyżej 6,5" Częstotliwość odświeżania ekranu: 120 Hz Składany ekran: Nie Przekątna [cal]: 6.67 Aparat główny [Mpix]: 108 + 8 + 2 Mpix Lampa błyskowa: Tak Ilość aparatów: 3 Aparat główny [Mpix]: powyżej 100 Mpix Aparat główny (tylny) [Mpix]: 108 Aparat przedni [Mpix]: 16 Mpix Aparat przedni [Mpix]: od 15 do 19 Mpix Aparat główny (przedni) [Mpix]: 16 Bluetooth: BT 5.1 Rodzaj złącza: USB-C Wtyk słuchawek: 3,5 mm mini jack Dwie karty SIM (Dual SIM): Tak 4G LTE: Tak NFC : Tak Sieć 5G: Nie DUAL SIM: Dual SIM: SIM1 + SIM2/Slot na kartę pamięci WiFi: Wi-Fi dwuzakresowe (2,4GHz / 5 GHz) Pojemność akumulatora [mAh]: 5000 mAh Tryb szybkiego ładowania: Fast Charging 33W Pojemność akumulatora [mAh]: od 4500 do 5000 mAh Ładowanie zwrotne: Nie Tryb szybkiego ładowania: Tak Czujniki: ["Czytnik linii papilarnych ","Rozpoznawani Neonet.plZłóż skargę | 899 zł |
Smartfon Xiaomi Redmi Note 13 6/128GB Ice Blue GS-T-XIA-1158108 MP Ultrawyraźny aparat główny Inteligentne algorytmy we współpracy z flagowym aparatem głównym 108MP gwarantują... więcejniezwykłe zdjęcia. Zoom 3x bez strat Oparta na czujnikach wbudowana technologia zoomu dostarcza realistyczne efekty. Uchwyć dalekie krajobrazy i ciesz się nieskończonymi korzyściami. Tryby aparatu na każdą chwilę. Daj upust kreatywności Szeroki wybór ogniskowych i trybów dopasowanych do różnych okazji. Xiaomi Imaging Engine Xiaomi Imaging Engine umożliwia błyskawiczne wykonywanie zdjęć, poprawia ich wyrazistość i nadaje unikalny styl. Wyjątkowe doznania wizualne Wyświetlacz 6.67" z ultrasmukłą ramką, prezentujący 100% gamę kolorów DCI-P3 i 8-bitową głębię koloru, zapewnia najwyższą jakość obrazu i intensywne wrażenia wzrokowe. Ultrasmukła ramka. Ekscytujące doświadczenie Ultrasmukłe ramki boczne 1,8 mm mają na celu dostarczenie jeszcze lepszych doznań wzrokowych. Wyświetlacz dbający o wzrok użytkownika. Komfort użytkowania w dzień i w nocy Ciesz się komfortem dzięki 4096 poziomom jasności. Redmi Note 13 dba o zdrowie oczu poprzez wyjątkowy wyświetlacz i funkcję rytmu okołodobowego, dostosowując ekran do zmieniającego się oświetlenia i redukując negatywne skutki na sen podczas korzystania w nocy. Odświeżanie adaptacyjne 120Hz. Dopasowany do Ciebie Dzięki częstotliwości odświeżania 120Hz Redmi Note 13 działa z niezrównaną płynnością, co pozwala na sprawne i komfortowe korzystanie z funkcji takich jak przeglądanie stron oraz mediów społecznościowy Komputronik.plZłóż skargę | 854 zł |
Smartfon XIAOMI Redmi Note 13 6/128GB 6.67" 120Hz CzarnyRedmi Note 13 to smartfon, który łączy innowacyjne rozwiązania w dziedzinie fotografii, wydajności i designu, oferu... więcejjąc użytkownikom kompleksowe doświadczenie mobilne. Zajrzyjmy bliżej do tego modelu, który imponuje potrójnym aparatem o rozdzielczości 108 Mpx, wydajnym procesorem Snapdragon®, imponującym ekranem AMOLED 120 Hz i solidną konstrukcją, spełniającą oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Redmi Note 13 redefiniuje standardy w świecie smartfonów, zapewniając doskonałą równowagę. Electro.plZłóż skargę | 899 zł |
Smartfon XIAOMI Redmi Note 13 6/128GB 6.67" 120Hz CzarnyRedmi Note 13 to smartfon, który łączy innowacyjne rozwiązania w dziedzinie fotografii, wydajności i designu, oferu... więcejjąc użytkownikom kompleksowe doświadczenie mobilne. Zajrzyjmy bliżej do tego modelu, który imponuje potrójnym aparatem o rozdzielczości 108 Mpx, wydajnym procesorem Snapdragon®, imponującym ekranem AMOLED 120 Hz i solidną konstrukcją, spełniającą oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Redmi Note 13 redefiniuje standardy w świecie smartfonów, zapewniając doskonałą równowagę.... Avans.plZłóż skargę | 899 zł |
Xiaomi Redmi Note 13 6/128GB 6,67" 120Hz 108Mpix Zielony5G:nie;Budzik:t OleOle.plZłóż skargę | 899 zł |
Xiaomi Redmi Note 13 6/128 GB zielony Xiaomi Redmi Note 13 6/128 GB Mint Green Produkt nowy, pochodzący z europejskiej dystrybucji objęty gwarancją.... więcejPełny zestaw obejmuje : Xiaomi Redmi Note 13 6/128 GB w kolorze zielonym Oryginalna ładowarka Oryginalny kabel Instrukcja obsługi Oryginalne pudełko zgodne z nr IMEI urządzenia Wszystkie oferowane przez nas telefony są: nowe, nieużywane bez blokady simlock z fabrycznym oprogramowaniem w języku polskim oryginalnie zapakowane Specyfikacja techniczna: Procesor: Qualcomm Snapdragon 685 (8x do 2.80 GHz) Pamięć RAM: 6 GB Pamięć wbudowana: 128 GB Typ ekranu: Dotykowy, AMOLED Częstotliwość odświeżania ekranu: 120 Hz Przekątna ekranu: 6,67" Rozdzielczość ekranu: 2400 x 1080 Rozdzielczość aparatu - tył: 108.0 Mpix; 8.0 Mpix - ultraszerokokąt Erli.plZłóż skargę | 738 zł |
Smartfon XIAOMI Redmi Note 13 6/128GB 6.67" 120Hz Czarny 52915Redmi Note 13 to smartfon, który łączy innowacyjne rozwiązania w dziedzinie fotografii, wydajności i designu, oferu... więcejjąc użytkownikom kompleksowe doświadczenie mobilne. Zajrzyjmy bliżej do tego modelu, który imponuje potrójnym aparatem o rozdzielczości 108 Mpx, wydajnym procesorem Snapdragon®, imponującym ekranem AMOLED 120 Hz i solidną konstrukcją, spełniającą oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Redmi Note 13 redefiniuje standardy w świecie smartfonów, zapewniając doskonałą równowagę.... Mediaexpert.plZłóż skargę | 899 zł |
Xiaomi Redmi Note 13 6/128GB CzarnyWyświetlacz 6,67" OLED Aparaty Tylny 108 + 8 + 2 Mpx, przedni 16 Mpix Bateria 5000 mAh Pamięć RAM 6 GB Pamięć wewnę... więcejtrzna 128 GB Procesor Dimensity 6080 Orange.plZłóż skargę | 1 099 zł |
Smartfon Xiaomi Redmi Note 13 6/128GB Czarny (52915) | 772 zł |
Smartfon Xiaomi Redmi Note 13 6/128GB Midnight BlackSmartfon Xiaomi Redmi Note 13 6/128GB Midnight Black
Redmi Note 13 to stylowy smartfon o smukłej obudowie i ultra... więcejcienkich ramkach, który urzeka intensywnymi opcjami kolorystycznymi Techwish.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 899 zł |
Smartfon Xiaomi Redmi Note 13 6/128GB 6,67' AMOLED 120Hz 108Mpix Mint GreeSmartfon Xiaomi Redmi Note 13 6/128GB 6,67' AMOLED 120Hz 108Mpix Mint Green Nowoczesny, minimalistyczny Redmi Note... więcej13 z potężnym aparatem 108MP, dynamicznym ... EmpikZłóż skargę | 738 zł |
Xiaomi Redmi Note 13 6/128GB 6,67" 120Hz 108Mpix Zielony5G:nie;Alarm (budzik):tak;Ap RTV Euro AGDZłóż skargę | 899 zł |
Xiaomi Redmi Note 13 4G Dual Sim 6GB RAM 128GB - Green | 898 zł |
Redmi Note 13 - 6/128GB / Mint Green - Oficjalny Sklep Xiaomi, Polska Dyst | 1 099 zł |
XIAOMI Smartfon XIAOMI Redmi Note 13 6/128GB Zielony (Mint Green)Xiaomi Redmi Note 13 to nowoczesny i minimalistyczny smartfon z potężnym aparatem 108Mp, dynamicznym ekranem Amoled... więcej6,67" o częstotliwości 120 Hz i wydajnym procesorem Snapdragon 685. Doskonałe połączenie estetyki, funkcji oraz wydajności. MediaMarkt.plZłóż skargę | 999 zł |
XIAOMI Smartfon XIAOMI Redmi Note 13 6/128GB Czarny (Midnight Black)Xiaomi Redmi Note 13 to nowoczesny i minimalistyczny smartfon z potężnym aparatem 108Mp, dynamicznym ekranem Amoled... więcej6,67" o częstotliwości 120 Hz i wydajnym procesorem Snapdragon 685. Doskonałe połączenie estetyki, funkcji oraz wydajności. MediaMarkt.plZłóż skargę | 899 zł |
pokaż 20 ofert
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!