Ceny na Xiaomi Redmi Note 12 4G 256 GB / 8 GB
Wideo 5Zdjęcia 21 | od 647 do 1 308 zł Charakterystyka wyświetlacza: wyświetlacz ("): 6.67; rozdzielczość ekranu: 2400x1080 (20:9); Ochrona ekranu: Gorilla Glass v3; Stosunek wyświetlacza do obudowy (%): 85; DCI-P3; ОС: Android 13; Model procesora: Snapdragon 685; Procesor (GHz): 2.8; GPU: Adreno 610; Pamięć RAM (GB): 8; Typ RAM: LPDDR4x |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
XIAOMI REDMI NOTE 12 8256GB ONYX GRAY NOTE12 8-256 GY | 927 zł |
Xiaomi Redmi Note 12 4G 8/256Gb Dual Sim Niebieski | 1 299 zł |
Xiaomi Redmi Note 12 4G Dual Sim 8GB RAM 256GB - Mint Green | 1 099 zł |
Xiaomi Redmi Note 12 (Onyx Gray) Dual SIM 6.67" AMOLED 1080x2400/2.8GHz&1. | 1 091 zł |
Smartfon Xiaomi Redmi Note 12 8/256GB Szary | 988 zł |
Smartfon Xiaomi Redmi Note 12 8/256GB Szary - DARMOWY PACZKOMAT OD 799zł | 899 zł |
Smartfon XIAOMI Redmi Note 12 8/256GB 6.67" 120Hz Szary | Bezpłatny transp | 1 300 zł |
Redmi Note 12 - 8/256GB / Onyx Grey - Oficjalny Sklep Xiaomi, Polska Dystr | 1 299 zł |
Xiaomi Redmi Note 12 8gb/256gb 6.67´´ Dual Sim Szary NOTE12 8-256 GY | 933 zł |
Xiaomi Redmi Note 12 4G 8/256Gb Dual Sim Szary | 1 026 zł |
Xiaomi Redmi Note 12 4G 8/256Gb Dual Sim Złoty | 829 zł |
Xiaomi Redmi Note 12 4G 8/256Gb Dual Sim Szary | 1 308 zł |
Redmi 12 - 8/256GB / Sky Blue - Oficjalny Sklep Xiaomi, Polska Dystrybucja | 647 zł |
Redmi Note 12 - 8/256GB / Ice Blue - Oficjalny Sklep Xiaomi, Polska Dystry | 1 299 zł |
Xiaomi Redmi Note 12 4G 8/256GB Dual Sim Szary | Faktura VAT 23, darmowa d | 929 zł |
Smartfon XIAOMI Redmi Note 12 8/256GB 6.67" 120Hz Szary | Bezpłatny transp | 1 071 zł |
Smartfon Xiaomi Redmi Note 12 8/256GB Szary | 1 084 zł |
Smartfon Xiaomi Redmi Note 12 8/256GB Szary | 970 zł |
Xiaomi Redmi Note 12 8/256 GB, Grey | 926 zł |
Xiaomi Redmi 12 8/256GB Sky Blue - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatn | 649 zł |
pokaż 2 oferty
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!