Ceny na Xiaomi Redmi Note 10 Pro 128 GB / 8 GB
Wideo 60Zdjęcia 26 | od 1 199 do 3 750 zł Charakterystyka wyświetlacza: wyświetlacz ("): 6.67; rozdzielczość ekranu: 2400x1080 (20:9); Ochrona ekranu: Gorilla Glass v5; Stosunek wyświetlacza do obudowy (%): 86; DCI-P3; ОС: Android 11.0; Model procesora: Snapdragon 732G; Procesor (GHz): 2.3; GPU: Adreno 618; Pamięć RAM (GB): 8 |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Smartfon Xiaomi Redmi Note 10 Pro, 128 GB, szary | 1 249 zł |
Redmi Note 10 Pro 8/128GB Szary | 1 199 zł |
Smartfon Xiaomi Redmi Note 10 Pro, 128 GB, szary | 1 199 zł |
Smartfon Xiaomi Redmi Note 10 Pro, 8/128 GB, niebieski | 3 750 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!