Ceny na Xiaomi Multi-function Flashlight (45385)
Wideo 3Zdjęcia 19 | od 179 do 278 zł Kompaktowa latarka ręczna, która może służyć jako doskonała pomoc na co dzień, podczas podróży samochodowej, turystycznej itp. Za dolną pokrywą znajduje się bezpieczny nożyk do procy z ukrytym ostrzem oraz niezawodny zbijak do szyb. Do oświetlenia wykorzystano mocną, a zarazem energooszczędną diodę LED Cree XP-G3. Maksymalna jasność wynosi 1000 lm. Dodatkowo zapewnione jest dodatkowe oświetlenie boczne w oparciu o płytkę COB z diodami stałymi. Latarka awaryjna Xiaomi Multi-function Flashlight posiada trzy odcienie światła: biały, żółty i czerwony. Białe podświetlenie świetnie oświetla przestrzeń wokół użytkownika, żółte pełni funkcję światła przeciwmgielnego, a czerwone ma za zadanie dostarczać sygnały alarmowe. Model ten poprawił autonomię. Wbudowany akumulator ma pojemność 3100 mAh, taki...pakiet baterii wystarczy na autonomiczną pracę przez 90 godzin! Ładowanie zostanie przywrócone poprzez port ładowania USB-C. Wzdłuż korpusu zamontowany jest pasek magnetyczny, dzięki któremu można szybko i pewnie przymocować oświetlacz do dowolnej stalowej powierzchni. Ramka głównej głowicy LED ma konstrukcję przeciwwstrząsową. Podświetlenie reguluje się za pomocą wygodnego i niezawodnego regulatora pierścieniowego. |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
XIAOMI WIELOFUNKCJA FLASHLIGHT BHR7004GL BLACK 45385 | 278 zł |
Xiaomi Multi-function Flashlight BHR7004GL 1000 lm ...nie z tej ziemi - OF | 220 zł |
Xiaomi Multi Function Flashlight - Oficjalny Sklep Xiaomi, Polska Dystrybu | 179 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!