Ціни на Xiaomi Multi-function Flashlight (45385)
Відео 3Фото 19 | від 179 до 278 zł Компактний ручний ліхтарик, який може послужити відмінним помічником у побуті, під час автомобільної або туристичної подорожі та ін. Для освітлення використовується потужний та при цьому енергоефективний світлодіод Cree XP-G3. Максимальна яскравість складає 1000 лм. Додатково передбачено допоміжне бічне підсвічування на основі суцільної діодної COB-плати. Аварійний ліхтарик Xiaomi Multi-function Flashlight має три відтінки світіння: білий, жовтий та червоний. Біле підсвічування відмінно справляється з освітленням простору навколо користувача, жовте працює як протитуманне освітлення, а червоне призначене для подачі аварійних сигналів. Ця модель має покращену автономність. Вбудований акумулятор отримав ємність 3100 мАгод, такого батарейного блоку буде достатньо для автономної роботи протягом...90 годин! Відновлюється заряд через зарядний порт USB-C. Уздовж корпусу встановлена магнітна смужка, даючи можливість швидко та надійно кріпити освітлювач до будь-яких сталевих поверхонь. Безель основної світлодіодної головки має протиударну конструкцію. Підсвічування налаштовується за допомогою зручного та надійного кільцевого регулятора. |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
XIAOMI WIELOFUNKCJA FLASHLIGHT BHR7004GL BLACK 45385 | 278 zł |
Xiaomi Multi-function Flashlight 1000 lm | 193 zł |
Xiaomi Multi-function Flashlight BHR7004GL 1000 lm ...nie z tej ziemi - OF | 220 zł |
Xiaomi Multi Function Flashlight - Oficjalny Sklep Xiaomi, Polska Dystrybu | 179 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!