Ceny na Xiaomi Mi HyperSonic Power Bank 20000
Wideo 1Zdjęcia 13 | od 201 do 330 zł Pojemność (mAh): 20000; Pojemność rzeczywista (mAh): 12000; Pojemność baterii (W*h): 74; Typ baterii: Li-Pol; USB type C (szt.): 1; USB A (szt.): 2; USB type С: Moc na port USB type C (W): 50; Prąd ładowania USB type C: 5V/3A, 9V/3A, 10V/5A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/2A; USB typu C (2. miejsce): USB typu C (trzeci): USB A: Moc na port USB A (pierwszy) (W): 22.5 dodaj do listymoje listy |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Xiaomi Mi Power Bank 50W 20000 mAh Przenośna bateria 50W Dwukierunkowe szySzybkie ładowanie 50 W: Mi Power Bank 20000 mAh zdolny do szybkiego ładowania urządzeń o dużej mocy, takich jak lap... więcejtopy i tablety.
Pojemność 20000 mAh: power bank oferuje dużo energii do wielokrotnego ładowania urządzenia.
Wyjście trzyportowe: umożliwia ładowanie trzech urządzeń jednocześnie, port typu C może obsługiwać duże zużycie urządzeń takich jak modele Mi Notebook i MacBook.
Porty USB-A Mi Power Bank 50W 20000 mAh umożliwiają ładowanie urządzeń niskoprądowych, takich jak słuchawki Bluetooth i inteligentne bransoletki Mi.
Zaawansowana ochrona: wyposażona w zabezpieczenie przed przeciążeniem, zwarciem, przegrzaniem i innymi zagrożeniami, aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo. Amazon.plZłóż skargę | 224 zł |
Xiaomi Mi 50W Powerbank - Czarny - 20000 mAhTo jest power bank, na który czeka?e?. ?aduj do trzech urz?dze? jednocze?nie z imponuj?c? pr?dko?ci? i po??cz z lap... więcejtopami, smartfonami, urz?dzeniami Bluetooth, tabletami i Nintendo Switch. Mi 50W Power Bank 20000mAh nadaje si? do podró?y lotniczych i obs?uguje zarówno ?adowanie typu C 50W MAX, jak i dwukierunkowe ?adowanie typu C. Ten power bank jest wyposa?ony w jeden port typu C oraz dwa porty USB-A. Zajmuje si? wszystkimi Twoimi potrzebami ?adowania Dzi?ki dwukierunkowemu szybkiemu ?adowaniu mo?esz w pe?ni na?adowa? power bank w ci?gu 4,5 godziny, co daje Ci 3,8 ?adowa? iPhone'a 12 lub odpowiednio:1.9 Mi11 lub2.3 Nintendo Switcha . Zawsze mo?esz czu? si? bezpiecznie dzi?ki szerokiemu zakresowi wbudowanych mechanizmów ochronnych takich jak ochrona przed temperatur? , ochrona przed zwarciem ,ochrona przed przepi?ciem itp. Ulepszony design Dla nas w Xiaomi stylowy design jest zawsze równie wa?ny jak funkcja.Mi Power Bank Pro ma ?wietn? jako?? wykonania oraz minimalistyczn? elegancj?.To prawdziwa przyjemno?? wybra? ten klejnot kiedy przychodzi czas na?adowa? baterie podczas dnia.Stwórz wi?cej wolno?ci w codziennym ?yciu i kup teraz dla bezproblemowego stylu ?ycia Proshop.plZłóż skargę | 269 zł |
Powerbank Xiaomi Mi 50W 20000mAh Czarny MI 50W POWER BANK 20Powerbank Xiaomi Mi 50W 20000mAh Czarny Trzy wejścia USB Szybkie ładowanie 20000 mAh Mi 50W Power Bank, Błyskawiczn... więceje ładowanie 50W, Wyjście trójportowe, Wysoka moc 74 Wh, Wysokiej jakości akumulator litowo-jonowy. Odpowiedni do podróży lotniczych. NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY Rodzaj produktu: Powerbank Pojemność baterii: 20000 mAh Złącza: 2× USB typu C, 1x USB-A Błyskawiczne ładowanie 50W Obsługuje ładowanie laptopów USB-C Bateria: Litowo-jonowa 74Wh Ładowanie do 3 urządzeń jednocześnie Dwukierunkowe szybkie ładowanie typu-C Obsługa ładowania niskonapięciowe Maxelektro.plZłóż skargę | 239 zł |
Xiaomi Mi 50W Powerbank 20000mAh Czarny | Power bank | PB2050SZM AK-MOB-XISzybkie ładowanie dla laptopów, smartfonów i mniejszych urządzeń Powerbank Xiaomi Mi 50W z portem Type-C idealnie n... więcejadaje się do szybkiego ładowania urządzeń elektronicznych o dużej mocy, w tym najnowszych MacBooków Pro, Mi Notebooków i Nintendo Switch. Power bank Xiaomi to doskonałe rozwiązanie dla Twoich codziennych potrzeb w zakresie ładowania. Najważniejsze cechy Mi 50W Power Bank 20000mAh Łatwe i szybkie ładowanie laptopów Możliwość ładowania 3 urządzeń jednocześnie Wysoka pojemność 20000 mAh Ładowanie USB-C 50W Ładowanie niskim natężeniem prądu dla małych urządzeń Możliwość ładowania trzech urządzeń jednocześnie Mi 50W Powerbank daje możliwość ładowania trzech urządzeń jednocześnie dzięki jednemu portowi typu-C i dwóm portom USB-A. Sam port typu-C jest w stanie wytrzymać wysokie zużycie energii przez urządzenia, w tym notebooki Mi i MacBooki. Łatwe w użyciu ładowanie o niskim natężeniu prądu Porty USB-A mogą ładować urządzenia o niskim natężeniu prądu, takie jak słuchawki Bluetooth oraz inteligentne opaski Mi. Mi 50W Powerbank to bezpieczne rozwiązanie dla Twoich codziennych potrzeb związanych z ładowaniem małych urządzeń. Nie trać czasu podczas ładowania power banku, port typu-C obsługuje dwukierunkowe szybkie ładowanie W połączeniu z kablem dołączonym do zestawu, który obsługuje wysokie natężenie prądu do 5A , power bank może być naładowany do 100% w 4,5 godziny. Lepsze odczucia dzięki ulepszonej konstrukcji i kunsztowi wykonania Obudowa Mi Power Bank 50W 20000 mAh jest gładka w dotyku. Dzięki wysokiemu połyskowi obudowy zastosowanemu zarówno na górze, jak i na dole, power bank lśni jak szlachetny jadeit. Zwiększone bezpieczeństwo dzięki wysokiej jakości układom scalonym Power bank posiada wysoce precyzyjne czujniki oraz zaawansowane układy scalone zapewniające większe bezpieczeństwo, wyższą szybkość przetwarzania i stabilność napięcia rozładowania. Komputronik.plZłóż skargę | 209 zł |
Powerbank XIAOMI Mi 20000 mAh 50W CzarnyŁaduj przez USB Type-C z prędkością do 50W lub nawet do 3 urządzeń jednocześnie przez dwa dodatkowe złącza USB Type... więcej-A. Port typu USB-C do szybkiego ładowania urządzeń elektronicznych o dużej mocy, w tym najnowszego MacBooka Pro, Mi Notebook i Nintendo Switch. Bezproblemowe rozwiązanie codziennych potrzeb związanych z ładowaniem. Precyzyjne czujniki pojemności i indukcyjności oraz zaawansowane układy scalone oznaczają większe bezpieczeństwo, wyższy współczynnik konwersji i stabilność rozładowania napięcia. Spokój ducha podczas codziennego ładowania dzięki licznym zabezpieczeniom obwodów. Electro.plZłóż skargę | 214 zł |
Powerbank XIAOMI Mi 20000 mAh 50W CzarnyŁaduj przez USB Type-C z prędkością do 50W lub nawet do 3 urządzeń jednocześnie przez dwa dodatkowe złącza USB Type... więcej-A. Port typu USB-C do szybkiego ładowania urządzeń elektronicznych o dużej mocy, w tym najnowszego MacBooka Pro, Mi Notebook i Nintendo Switch. Bezproblemowe rozwiązanie codziennych potrzeb związanych z ładowaniem. Precyzyjne czujniki pojemności i indukcyjności oraz zaawansowane układy scalone oznaczają większe bezpieczeństwo, wyższy współczynnik konwersji i stabilność rozładowania napięcia. Spokój ducha podczas codziennego ładowania dzięki licznym zabezpieczeniom obwodów.... Avans.plZłóż skargę | 214 zł |
XIAOMI Xiaomi Mi 50W Powerbank 20000mAh Czarny | Power bank | PB2050SZMSzybkie ładowanie dla laptopów, smartfonów i mniejszych urządzeńPowerba Akces-markt.plZłóż skargę | 239 zł |
Powerbank XIAOMI Mi 20000 mAh 50W Czarny PB2050SZMŁaduj przez USB Type-C z prędkością do 50W lub nawet do 3 urządzeń jednocześnie przez dwa dodatkowe złącza USB Type... więcej-A. Port typu USB-C do szybkiego ładowania urządzeń elektronicznych o dużej mocy, w tym najnowszego MacBooka Pro, Mi Notebook i Nintendo Switch. Bezproblemowe rozwiązanie codziennych potrzeb związanych z ładowaniem. Precyzyjne czujniki pojemności i indukcyjności oraz zaawansowane układy scalone oznaczają większe bezpieczeństwo, wyższy współczynnik konwersji i stabilność rozładowania napięcia. Spokój ducha podczas codziennego ładowania dzięki licznym zabezpieczeniom obwodów.... Mediaexpert.plZłóż skargę | 209 zł |
Xiaomi Mi power bank 50W 20000mAh czarnyPowerbank Xiaomi Mi 50W z portem Type-C idealnie nadaje się do szybkiego ładowania urządzeń elektronicznych o dużej... więcejmocy, w tym najnowszych MacBooków Pro, Mi Notebooków i Nintendo Switch. Power bank Xiaomi to doskonałe rozwiązanie dla Twoich codziennych potrzeb w zakresie ładowania. W połączeniu z kablem dołączonym do zestawu, który obsługuje wysokie natężenie prądu do 5A, power bank może być naładowany do 100% w 4,5 godziny. Obudowa Mi Power Bank 50W 20000 mAh jest gładka w dotyku. Dzięki wysokiemu połyskowi obudowy zastosowanemu zarówno na górze, jak i na dole, power bank lśni jak szlachetny jadeit. Nowy produkt Xiaomi Mi power bank 50W 20000mAh czarny - PowerBanki EAN: 6934177745447 Happytel.plZłóż skargę | 330 zł |
Power Bank Xiaomi Mi 50W Power Bank 20000 mAh
Xiaomi Mi 50W Power Bank 20000 mAh to najnowszy power bank Xiaomi o wysokiej mocy ładowania i dużej pojemności. Techwish.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 319 zł |
Power Bank 20000mAh Pro USB-C 2xUSB 50W CzarnyXiaomi Powerbank 20000mAh Pro Gen4 USB-C 2xUSB 50W Najnowsza wersja power banku Xiaomi, o mocy aż 50W! Najważniejsz... więceje cechy: Moc wyjściowa 50W sprawia, że urz... EmpikZłóż skargę | 211 zł |
Xiaomi Mi 50W Power Bank 20000mAh ...nie z tej ziemi - OFERTY z KOSMOSU | 269 zł |
Powerbank Xiaomi Mi 50W 20000mAh (34108) Czarna | 238 zł |
Mi 50W Power Bank 20000mAh - Oficjalny Sklep Xiaomi, Polska Dystrybucja, D | 299 zł |
Xiaomi Mi 50w 20.000mah Power Bank Czarny BHR5121GLKup Powerbank Xiaomi Mi 50W z portem Type C, idealny do szybkiego ładowania urządzeń elektronicznych dużej mocy, w... więcejtym najnowszego MacBooka Pro, notebooków Mi i Nintendo Switch.Power bank Xiaomi to idealne rozwiązanie dla Twoich codziennych potrzeb związanych z ładowaniem.Nała tradeinn.comDostawa: w Polsce Złóż skargę | 201 zł |
Powerbank Xiaomi Mi 50W Power Bank 20000mAh | 282 zł |
Xiaomi Mi Power Bank 20000mAh 50W czarny/black bateria zawnętrzna 34108 | 227 zł |
Xiaomi Mi 20000 GL, 50W | 258 zł |
Xiaomi Mi Power Bank 50W 20000mAh - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłat | 229 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!