Ceny na Xiaomi Mi Casual Daypack 10 l
Wideo 5Zdjęcia 5 | od 28 do 77 zł Plecak miejski Xiaomi, który zadebiutował latem 2019 roku, to w zasadzie mniejsza wersja innego popularnego modelu chińskiego producenta, College Casual Shoulder Bag. Wykonane są w podobnym stylu i wyposażone są w podobny zestaw przegród, tylko mniejszych rozmiarów i pojemności (10 litrów na tle 20 litrów). W plecaku Xiaomi Mi Casual Daypack zmieści się laptop o przekątnej ekranu 13,3 cala, na który wydzielono osobną przegrodę w głównej komorze. Na zewnątrz znajduje się dolna kieszeń na suwak. Przeznaczona jest do różnych drobnych przedmiotów. Po bokach znajdują się również kieszenie na butelki. Torba oraz spód produktu wykonane są z poliestru. Oprócz bardziej powściągliwych wersji w kolorze szarym i czarnym, dostępne są również jasne opcje, na przykład w kolorze pomarańczowym i różowym. dodaj do listymoje listy |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Plecak Xiaomi Mi Casual Daypack Niebieski MI CASUAL DAYPACK DARK BLUEWygodny wytrzymały plecak wyprodukowany z wysokiej jakości poliestru. Pomimo niepozornych rozmiarów, cechuje się du... więcejżą pojemnością, co zapewnia mu wszechstronne zastosowanie. Amazon.plZłóż skargę | 44 zł |
Xiaomi Mi Casual Daypack Bright Blue | 61 zł |
Plecak Xiaomi Mi Casual Daypack Różowy CASUAL DAYPACK PINKPlecak Xiaomi Mi Casual Daypack Różowy Mi Casual Dackpack – idealny towarzysz na każdy dzień Niezwykle funkcjonalny... więceji wytrzymały plecak Xiaomi Mi Casual Daypack jest dostępny w wielu kolorach. Spośród całej gamy przepięknych barw możemy wybrać między innymi klasyczną czerń, ponadczasowy granat, słoneczny żółty, energetyzujący pomarańczowy czy też bardzo kobiecy odcień różowy (fuksja). Równomiernie rozłożenie ciężaru na plecach zapewnia swobodne i wygodne podróżowanie, dlatego ten mały, ale pojemny plecak sprawdza się idealnie podczas wędrówek po miejskiej dżungli czy poza miastem. Cechy plecaka Xiaomi Mi Casual Daypack Pojemność – 10 litrów Niewielkie rozmiary – 340 mm × 325 mm × 130 mm Odporność na deszcz i zachlapania 3 kieszenie zewnętrzne Dostępny w wielu kolorach Powłoka hydrofobowa – zabezpieczenie przed deszczem i wilgocią Tkanina powierzchniowa z powłoką hydrofobową skutecznie chroni przed deszczem zawartość plecaka. Możesz być spokojny o dokumenty, telefon, laptop czy inne cenne przedmioty. Pojemny i wygodny pomimo niewielkich rozmiarów Niech Cię nie zmylą niewielkie rozmiary Xiaomi Mi Casual Daypack, pojemność 10 litrów w zupełności wystarcza do zapakowania wszystkiego, czego potrzebujesz na co dzień. Ten kompaktowy plecak schowasz też bez problemu do walizki lub większego plecaka, wystarczy, że złożysz go płasko, a zyskasz jeszcze większą swobodę podróżowania. Minimalistyczne Maxelektro.plZłóż skargę | 49 zł |
Xiaomi Plecak Mi Casual Daypack czarny 10L | 33 zł |
Xiaomi Funkcjonalny Plecak Xiaomi Mi Casual Daypack 10L JasnoniebieskiNiezwykle funkcjonalny i wytrzymały plecak Xiaomi Mi Casual Daypack posiada równomiernie rozłożenie ciężaru na plec... więcejach zapewniające swobodne i wygodne podróżowanie. Sporti.plZłóż skargę | 40 zł |
XIAOMI Xiaomi Mi Casual Daypack | Plecak | JasnoniebieskiMi Casual Dackpack – idealny towarzysz na każdy dzieńNiezwykle funkcjonalny i wytrzymały plecak Xiaomi Mi Casual Da... więcejypack jest dostępny w wielu kolorach. Spośród całej gamy przepięknych barw możemy wybrać między innymi klasyczną czerń, ponadczasowy granat, słoneczny żółty, energetyzujący pomarańczowy czy też bardzo kobiecy odcień różowy (fuksja). Równomiernie rozłożenie ciężaru na plecach zapewnia swobodne i wygodne podróżowanie, dlatego ten mały, ale pojemny plecak sprawdza się idealnie podczas wędrówek po miejskiej dżungli czy poza miastem.Cechy plecaka Xiaomi Mi Casual DaypackPojemnoś Akces-markt.plZłóż skargę | 39 zł |
Xiaomi, Plecak Mi Casual Daypack, różowy, 10LXiaomi, Plecak Mi Casual Daypack, różowy, 10L żywe i charakterystycz Empik.plZłóż skargę | 28 zł |
Plecak na laptopa XIAOMI Mi Casual Daypack 14 cali Niebieski | 34 zł |
Xiaomi Mi Casual Daypack Czarny | 29 zł |
Plecak Xiaomi Mi Casual Daypack Bright Blue 6934177706110Wygodny wytrzymały plecak wyprodukowany z wysokiej jakości poliestru. Pomimo niepozornych rozmiarów, cechuje się du... więcejżą pojemnością, co zapewnia mu wszechstronne zastosowanie. Amazon.plZłóż skargę | 44 zł |
Xiaomi Mi Casual Bag Granatowy Granatowy plecaki daypack 1950601925150Nowy plecak Mi Casual Daypack staje się wygodnym i uniwersalnym dodatkiem do przenoszenia każdego z naszych urządze... więcejń elektronicznych Amazon.plZłóż skargę | 77 zł |
Xiaomi Mi Casual Daypack Dark Blue | 45 zł |
Xiaomi Mi Casual Daypack Black | 45 zł |
Plecak Xiaomi Mi Casual Daypack Pomarańczowy CASUAL DAYPACK ORANGPlecak Xiaomi Mi Casual Daypack Pomarańczowy Mi Casual Dackpack – idealny towarzysz na każdy dzień Niezwykle funkcj... więcejonalny i wytrzymały plecak Xiaomi Mi Casual Daypack jest dostępny w wielu kolorach. Spośród całej gamy przepięknych barw możemy wybrać między innymi klasyczną czerń, ponadczasowy granat, słoneczny żółty, energetyzujący pomarańczowy czy też bardzo kobiecy odcień różowy (fuksja). Równomiernie rozłożenie ciężaru na plecach zapewnia swobodne i wygodne podróżowanie, dlatego ten mały, ale pojemny plecak sprawdza się idealnie podczas wędrówek po miejskiej dżungli czy poza miastem. Cechy plecaka Xiaomi Mi Casual Daypack Pojemność – 10 litrów Niewielkie rozmiary – 340 mm × 325 mm × 130 mm Odporność na deszcz i zachlapania 3 kieszenie zewnętrzne Dostępny w wielu kolorach Powłoka hydrofobowa – zabezpieczenie przed deszczem i wilgocią Tkanina powierzchniowa z powłoką hydrofobową skutecznie chroni przed deszczem zawartość plecaka. Możesz być spokojny o dokumenty, telefon, laptop czy inne cenne przedmioty. Pojemny i wygodny pomimo niewielkich rozmiarów Niech Cię nie zmylą niewielkie rozmiary Xiaomi Mi Casual Daypack, pojemność 10 litrów w zupełności wystarcza do zapakowania wszystkiego, czego potrzebujesz na co dzień. Ten kompaktowy plecak schowasz też bez problemu do walizki lub większego plecaka, wystarczy, że złożysz go płasko, a zyskasz jeszcze większą swobodę podróżowania. Minimalistyczne Maxelektro.plZłóż skargę | 49 zł |
Plecak Xiaomi Mi Casual Daypack Granatowy CASUAL DAYPACK DARKPlecak Xiaomi Mi Casual Daypack Granatowy Mi Casual Dackpack – idealny towarzysz na każdy dzień Niezwykle funkcjona... więcejlny i wytrzymały plecak Xiaomi Mi Casual Daypack jest dostępny w wielu kolorach. Spośród całej gamy przepięknych barw możemy wybrać między innymi klasyczną czerń, ponadczasowy granat, słoneczny żółty, energetyzujący pomarańczowy czy też bardzo kobiecy odcień różowy (fuksja). Równomiernie rozłożenie ciężaru na plecach zapewnia swobodne i wygodne podróżowanie, dlatego ten mały, ale pojemny plecak sprawdza się idealnie podczas wędrówek po miejskiej dżungli czy poza miastem. Cechy plecaka Xiaomi Mi Casual Daypack Pojemność – 10 litrów Niewielkie rozmiary – 340 mm × 325 mm × 130 mm Odporność na deszcz i zachlapania 3 kieszenie zewnętrzne Dostępny w wielu kolorach Powłoka hydrofobowa – zabezpieczenie przed deszczem i wilgocią Tkanina powierzchniowa z powłoką hydrofobową skutecznie chroni przed deszczem zawartość plecaka. Możesz być spokojny o dokumenty, telefon, laptop czy inne cenne przedmioty. Pojemny i wygodny pomimo niewielkich rozmiarów Niech Cię nie zmylą niewielkie rozmiary Xiaomi Mi Casual Daypack, pojemność 10 litrów w zupełności wystarcza do zapakowania wszystkiego, czego potrzebujesz na co dzień. Ten kompaktowy plecak schowasz też bez problemu do walizki lub większego plecaka, wystarczy, że złożysz go płasko, a zyskasz jeszcze większą swobodę podróżowania. Minimalistyczne Maxelektro.plZłóż skargę | 49 zł |
Plecak Xiaomi Mi Casual Daypack Niebieski CASUAL DAYPACK BRIGHPlecak Xiaomi Mi Casual Daypack Niebieski Mi Casual Dackpack – idealny towarzysz na każdy dzień Niezwykle funkcjona... więcejlny i wytrzymały plecak Xiaomi Mi Casual Daypack jest dostępny w wielu kolorach. Spośród całej gamy przepięknych barw możemy wybrać między innymi klasyczną czerń, ponadczasowy granat, słoneczny żółty, energetyzujący pomarańczowy czy też bardzo kobiecy odcień różowy (fuksja). Równomiernie rozłożenie ciężaru na plecach zapewnia swobodne i wygodne podróżowanie, dlatego ten mały, ale pojemny plecak sprawdza się idealnie podczas wędrówek po miejskiej dżungli czy poza miastem. Cechy plecaka Xiaomi Mi Casual Daypack Pojemność – 10 litrów Niewielkie rozmiary – 340 mm × 325 mm × 130 mm Odporność na deszcz i zachlapania 3 kieszenie zewnętrzne Dostępny w wielu kolorach Powłoka hydrofobowa – zabezpieczenie przed deszczem i wilgocią Tkanina powierzchniowa z powłoką hydrofobową skutecznie chroni przed deszczem zawartość plecaka. Możesz być spokojny o dokumenty, telefon, laptop czy inne cenne przedmioty. Pojemny i wygodny pomimo niewielkich rozmiarów Niech Cię nie zmylą niewielkie rozmiary Xiaomi Mi Casual Daypack, pojemność 10 litrów w zupełności wystarcza do zapakowania wszystkiego, czego potrzebujesz na co dzień. Ten kompaktowy plecak schowasz też bez problemu do walizki lub większego plecaka, wystarczy, że złożysz go płasko, a zyskasz jeszcze większą swobodę podróżowania. Minimalistyczne Maxelektro.plZłóż skargę | 49 zł |
Xiaomi Plecak Mi Casual Daypack różowy | 50 zł |
Xiaomi Plecak Mi Casual Daypack pomarańczowy | 38 zł |
Xiaomi Funkcjonalny Plecak Xiaomi Mi Casual Daypack 10L CzarnyNiezwykle funkcjonalny i wytrzymały plecak Xiaomi Mi Casual Daypack posiada równomiernie rozłożenie ciężaru na plec... więcejach zapewniające swobodne i wygodne podróżowanie. Sporti.plZłóż skargę | 40 zł |
XIAOMI Xiaomi Mi Casual Daypack | Plecak | RóżowyMi Casual Dackpack – idealny towarzysz na każdy dzieńNiezwykle funkcjonalny i wytrzymały plecak Xiaomi Mi Casual Da... więcejypack jest dostępny w wielu kolorach. Spośród całej gamy przepięknych barw możemy wybrać między innymi klasyczną czerń, ponadczasowy granat, słoneczny żółty, energetyzujący pomarańczowy czy też bardzo kobiecy odcień różowy (fuksja). Równomiernie rozłożenie ciężaru na plecach zapewnia swobodne i wygodne podróżowanie, dlatego ten mały, ale pojemny plecak sprawdza się idealnie podczas wędrówek po miejskiej dżungli czy poza miastem.Cechy plecaka Xiaomi Mi Casual DaypackPojemnoś Akces-markt.plZłóż skargę | 39 zł |
pokaż 5 ofert
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!