Smartband
Xiaomi Mi Band 8
Zdjęcia 9 | od 75 do 286 zł W 2023 roku zaprezentowana została ósma generacja trackera fitness marki Xiaomi, która zastąpiła Mi Band 7. Model przeszedł pewne zmiany, m.in. zyskał metalowy „rdzeń” zamiast plastikowego i otrzymał nieco pojemniejszy akumulator (190 mAh w porównaniu do 180), więc maksymalna autonomia wynosi 16 dni (ale przy aktywnym użytkowaniu z funkcją Always-On Display wymagane będzie doładowanie po około 6 dniach). Bransoletka fitness Xiaomi Mi Band 8 oferuje także wsparcie dla bogatszego zestawu trybów sportowych: jest ich 150 (a nie 30 jak poprzedniczka). Kształt i wielkość wyświetlacza gadżetu pozostały takie same – to podłużny ekran dotykowy z matrycą AMOLED i rozdzielczością 490x192 piksele. Podano częstotliwość odświeżania na poziomie 60 Hz i szczytową jasność na poziomie 600 nitów, co powinno...zapewnić płynną pracę interfejsu i dobrą czytelność danych w różnych warunkach oświetleniowych. Modelka jest w stanie w czasie rzeczywistym określić tętno, zmierzyć wykonane kroki, nasycenie, czas aktywności, przebyty dystans, a także „może” monitorować sen, poziom stresu i prowadzić kobiecy kalendarz. Parametry ochrony przed wilgocią to WR50, co umożliwia mycie rąk, a nawet pływanie w basenie (dostępny jest odpowiedni tryb fitness). Oprócz tradycyjnego zastosowania obudowę (bez paska) można przymocować do butów do biegania w celu pomiaru kadencji (częstotliwości kroków) i innych wskaźników biegacza. Tradycyjnie dobra funkcjonalność i inne cechy bransoletki oferowane są w bardzo przystępnych cenach. dodaj do listymoje listy |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
XIAOMI MI Smart Band 8 czarny smartwatch 16 dni autonomii pełne ładowanieEleganckie i stylowe metaliczne wykończenie NCVM. Szybko zwalniana bransoletka. Czujnik światła otoczenia umożliwia... więcejautomatyczną regulację jasności ekranu w zależności od oczu. Nowy chipset obsługuje wysoką częstotliwość odświeżania 60 Hz dla płynnego użytkowania.
Ponad 150 trybów treningowych, aby zwiększyć tętno i spalone kalorie. 10 wbudowanych programów biegania, które emitują wibracje i oświetlają ekran, aby przypominać o osiągnięciu celów związanych z rytmem serca i wyglądem.
Do 16 dni autonomii przy normalnym użytkowaniu. Kompatybilny z szybkim ładowaniem 2C, pełne ładowanie w ciągu 1 godziny
Ciągłe monitorowanie snu, monitorowanie tętna przez 24 godziny oraz monitorowanie oddychania podczas snu. Amazon.plZłóż skargę | 286 zł |
XIAOMI Smartband XIAOMI Smart Band 8 ZłotyXiaomi Smart Band 8 posiada nowy elegancki design. Metalowa ramka pokryta powłoką Ncvm zapewnia elegancki i stylowy... więcejwygląd. Szybkie odpinanie zegarka dla łatwej wymiany pasków - dostępnych w wielu kolorach. Opaska wyposażona jest w czujnik światła otoczenia, który umożliwia automatyczne dostosowanie jasności wyświetlacza. Nowy układ scalony, kompatybilny z wysoką częstotliwością odświeżania 60 Hz dla komfortowego korzystania z opaski. Żywotność baterii do 16 dni - przy standardowym codziennym użytkowaniu. Szybkie ładowanie 2C, bateria pełna w ciągu 1 godziny. 200+ kolorów tarcz, w tym tarcze z motywami z gier. Kontrola poziomu SpO2 przez 24h, monitorowanie ciągłości snu, monitorowanie tętna przez całą dobę. Kontrola oddechu podczas snu. 150+ trybów treningowych z funkcją zapisu tętna i spalonych kalorii. 10 sesji biegania - wibracje i rozświetlenie ekranu mogą przypominać o optymalnym tętnie i prędkości do osiągnięcia. Zacisk do biegania umożliwia zamocowanie opaski na bucie i zapisywanie szczegółowych danych biegu. Klips do wisiorka umożliwia noszenie opaski na szyi i zaprezentowanie wyjątkowych tarcz. MediaMarkt.plZłóż skargę | 145 zł |
Xiaomi Smart Band 8 - Graphite Black1.62 (192x490) AMOLED Display, BT 5.1, 5 ATM, Wrist size? 130-210mm, 27 g (including strap) - Soft touch, dynamic m... więcejovement on your wrist - New quick-release design, completely redesigned with a sleek texture - A selection of stylish straps, a new generation that embraces the freedom of fashion - Hundreds of fashionable faces to express your unique style - Over 150 sport modes to suit your preferences - New Running Clip Mode, a more professional workout - Comprehensive health management, 24-hour online protection - New fast charging and an extra-long battery life, ready to help all day In the box: - Xiaomi Smart Band 8 - User guide - Charging cable Proshop.plZłóż skargę | 249 zł |
Smartband Xiaomi Mi Smart Band 8 ZłotySmartband Xiaomi Mi Band 8 1,62" AMOLED, bateria 190 mAh, pulsoksymetr Gold Xiaomi Smart Band 8 - elegancka i bogat... więceja w funkcje opaska fitness, która została zaprojektowana, aby poprawić wyniki treningów i dokładnie informować o aktywności fizycznej. Najnowsza innowacja w dziedzinie urządzeń fitness już jest! NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY Typ: Smartband Ekran: Dotykowy AMOLED Przekątna ekranu: 1,62" Bateria: 190 mAh Łączność: Bluetooth 5.1 BLE Kompatybilność: iOS 12 i wyższy; Android 6.0 i wyższy Asystent oddechu Pulsoksymetr Śledzenie jakości oddechu podczas snu Czujnik tętna Monitorowanie snu Kolor: Złoty Design i komfort. Gładkie uczucie na nadgarstku. Wyższa częstotliwość odświeżania zapewnia wyjątkowo płynne wrażenia z angażującymi elementami sterującymi i ruchami palców. Płynna automatyczna regulacja jasności z precyzyjnym dostosowaniem do otoczenia. Za każdym razem, gdy podniesiesz nadgarstek, jasność dostosuje się do idealnego poziomu, który jest optymalnie dopasowany dla Twoich oczu. 1,62" AMOLED 60Hz Częstotliwość odświeżania 326 PPI 600 nitów Łatwo odpinane paski. Całkowicie przeprojektowan Maxelektro.plZłóż skargę | 199 zł |
Opaska sportowa Xiaomi Band 8 złoty ZEG-OP-XIA-040Xiaomi Band 8 złoty - ✔️ Świetne ceny, ✔️ zakupy na raty, ✔️ opinie, ✔️ specyfikacja, ✔️ darmowa dostawa i odbiór w... więcejsklepach Komputronik! Komputronik.plZłóż skargę | 148 zł |
XIAOMI Smart Band 8 Czarny BHR7165GLWaga: 27 g Wymiary: 48 x 22,5 x 11 mm Model zegarka: Band 8 Min długość paska: 130 mm Max. długość paska: 210 mm Ty... więcejp (damski/męski): Unisex Gwarancja: 24 miesiące Bateria: 190 mAh Czas czuwania: Do 6 w trybie AOD Czas pracy na baterii: Do 16 dni Rodzaj baterii: Litowo-polimero Neonet.plZłóż skargę | 156 zł |
Smartband XIAOMI Mi Band 8 CzarnyXiaomi Mi Band 8 to nowa opaska fitness, która oferuje wiele przydatnych funkcji. Jej prosty, ale elegancki wygląd... więcejsprawia, że jest ona atrakcyjna dla wielu użytkowników. Opaska wyposażona jest w ekran AMOLED o przekątnej 1,62 cala. Dzięki temu ekranowi możesz łatwo odczytywać informacje, takie jak czas, datę, kroki czy powiadomienia z telefonu. Obraz jest wyraźny i czytelny nawet w jasnym świetle, co pozwala na komfortowe korzystanie z opaski w różnych warunkach oświetleniowych Electro.plZłóż skargę | 161 zł |
Smartband XIAOMI Mi Band 8 CzarnyXiaomi Mi Band 8 to nowa opaska fitness, która oferuje wiele przydatnych funkcji. Jej prosty, ale elegancki wygląd... więcejsprawia, że jest ona atrakcyjna dla wielu użytkowników. Opaska wyposażona jest w ekran AMOLED o przekątnej 1,62 cala. Dzięki temu ekranowi możesz łatwo odczytywać informacje, takie jak czas, datę, kroki czy powiadomienia z telefonu. Obraz jest wyraźny i czytelny nawet w jasnym świetle, co pozwala na komfortowe korzystanie z opaski w różnych warunkach oświetleniowych Avans.plZłóż skargę | 161 zł |
Smart Band 8 czarny XIAOMI Czarny | 248 zł |
Xiaomi Mi Band 8 CzarnyAkcelerometr:ta OleOle.plZłóż skargę | 156 zł |
Xiaomi Smart Band 8 Czarny - Inteligentna Opaska Sportowa - Bluetooth 5.1,Odkryj nowy wymiar aktywności fizycznej z Xiaomi Smart Band 8! Ta inteligentna opaska sportowa z Bluetooth 5.1, akc... więcejelerometrem, sensorem PPG i żyroskopem zapewni Ci precyzyjne dane na temat Twojego treningu. Sklep.Puregreen.plZłóż skargę | 144 zł |
Smartband XIAOMI Mi Band 8 Czarny TESTXiaomi Mi Band 8 to nowa opaska fitness, która oferuje wiele przydatnych funkcji. Jej prosty, ale elegancki wygląd... więcejsprawia, że jest ona atrakcyjna dla wielu użytkowników. Opaska wyposażona jest w ekran AMOLED o przekątnej 1,62 cala. Dzięki temu ekranowi możesz łatwo odczytywać informacje, takie jak czas, datę, kroki czy powiadomienia z telefonu. Obraz jest wyraźny i czytelny nawet w jasnym świetle, co pozwala na komfortowe korzystanie z opaski w różnych warunkach oświetleniowych Mediaexpert.plZłóż skargę | 156 zł |
Smartband Xiaomi Mi Band 8 Black Smartband Xiaomi Mi Band 8 Black Xiaomi Smart Band 8 - elegancka i bogata w funkcje opaska fitness, która zosta... więcejła zaprojektowana, aby poprawić wyniki treningów i dokładnie informować o aktywności fizycznej. Najnowsza innowacja w dziedzinie urządzeń fitness już wkrótce! Xiaomi Smart Band 8 Połączenie sportu i stylu Design i komfort. Gładkie uczucie na nadgarstku. Wyższa częstotliwość odświeżania zapewnia wyjątkowo płynne wrażenia z angażującymi elementami sterującymi i ruchami palców. Płynna automatyczna regulacja jasności z precyzyjnym dostosowaniem do otoczenia. Za każdym razem, gdy podniesiesz nadgarstek, jasność dostosuje się do idealnego poziomu, który jest optymalnie dopasowany dla Twoich oczu. Łatwo odpinane paski. Całkowicie przeprojektowan Erli.plZłóż skargę | 173 zł |
Xiaomi Opaska sportowa Smart Band 8 złota | 155 zł |
EXTRALINK Xiaomi Smart Band 8 Złoty | Inteligentna opaska sportowa | BluetXiaomi Smart Band 8: nowa definicja fitnessu i styluXiaomi Smart Band 8 to połączenie modnego wzornictwa i technolo... więcejgii skoncentrowanej na zdrowiu. Charakteryzując Akces-markt.plZłóż skargę | 179 zł |
Inteligentna opaska Xiaomi Smart Band 8 Graphite BlackOpaska sportowa Xiaomi Band 8
Teraz jeszcze wytrzymalsza, piękniejsza i pełna nowości oraz funkcji! Opaska sporto... więcejwa Xiaomi Smart Band 8 zaskakuje kompletnie nową stylistyką oraz niezwykle płynnym wyświetlaczem. Nowe funkcje oraz motywy rozszerzą możliwości opaski. Szeroki wybór pasków pozwoli Ci dopasować smart band do swojego stylu!
Komplet Techwish.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 199 zł |
Inteligentna bransoletka Xiaomi Mi Band 8 1.62 '' Ekran AMOLED MonInteligentna bransoletka Xiaomi Mi Band 8 1.62 '' Ekran AMOLED Monitor tętna z tlenem we krwi, opaska monit... więcejorująca aktywność fizyczną - jasne złoto Geekbuying.comDostawa: w Polsce Złóż skargę | 203 zł |
Xiaomi, opaska, Mi Band 8Mi Band 8, Xiaomi Xiaomi Mi Band 8 to połączenie modnego wzornictwa i technologii skoncentrowanej na zdrowiu. Chara... więcejkteryzująca się elegancką metalową ramką z... EmpikZłóż skargę | 153 zł |
Xiaomi Mi Band 8 ZłotyAkcelerometr:ta RTV Euro AGDZłóż skargę | 199 zł |
Opaska Xiaomi Smart Band 8 | 204 zł |
pokaż 20 ofert
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!