Ceny na Xiaomi 11T Pro 128 GB / 8 GB
Wideo 45Zdjęcia 17 | od 1 436 do 2 899 zł Bardziej dostępna wariacja flagowego modelu Mi 11 z częściowymi ulepszeniami wybranych aspektów. Unikatową cechą charakteru smartfona jest ultraszybkie ładowanie o mocy 120 watów. Od zera do stu procent bateria gadżetu o pojemności 5000 mAh ładuje się w zaledwie 17 minut. Platformą sprzętową urządzenia mobilnego zarządza topowy procesor Snapdragon 888, który uzupełnia 8 GB pamięci RAM i szybka pamięć wewnętrzna 128 GB w standardzie LPDDR5. Na wyposażeniu smartfona nie ma gniazda rozszerzenia pamięci. Na całej płaszczyźnie przedniego panelu Xiaomi 11T Pro 128GB znajduje się matryca AMOLED o przekątnej 6,67 cala i adaptacyjnej częstotliwości odświeżania do 120 Hz. Ekran gadżetu może pochwalić się obsługą HDR10+ i Dolby Vision. Na wyświetlaczu zainstalowane jest szkło ochronne Gorilla Glass V...ictus. Smartfon wykonuje autoportrety przednim aparatem 16 Mpx zlokalizowanym w okrągłym otworze w ekranie. Główny aparat urządzenia mobilnego łączy czujnik obrazu 108 Mpx, obiektyw ultraszerokokątny 8 Mpx oraz makromoduł 5 Mpx. Nagrywanie wideo za pośrednictwem czujnika głównego możliwe jest w rozdzielczości do 8K (7680x4320 pikseli). Specjaliści audio marki Harman/Kardon byli zaangażowani w konfigurację dźwięku głośników stereo smartfona. Nieflagowymi atrybutami urządzenia są brak ładowania bezprzewodowego oraz skaner linii papilarnych w bocznym przycisku zasilania. Model jednak wciąż jest jednym z najbardziej interesujących ofert w segmencie pseudo flagowców. |
128 GB / 8 GB256 GB / 8 GB |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Smartfon Xiaomi Mi 11T Pro 5G 8/128GB Niebieski (30080) | 1 476 zł |
Smartfon Xiaomi 11T Pro 8/128GB Meteorite Gray | 2 899 zł |
Smartfon Xiaomi 11T Pro, 8/128 GB, ciemnoszary | 1 466 zł |
Xiaomi 11T Pro 8/128GB Niebieski | 1 442 zł |
Smartfon Xiaomi 11T Pro, 8/128 GB, ciemnoszary | 1 436 zł |
Smartfon Xiaomi 11T Pro, 5G, 8/128 GB, niebieski | 1 436 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!