Ceny na Xiaomi 11T Pro 256 GB / 8 GB
Wideo 45Zdjęcia 17 | od 1 454 do 3 450 zł Bez pięciu minut flagowiec z nieco obniżonymi charakterystykami bazowego modelu Mi 11, co zostało zrobione w celu zapewnienia dostępności urządzenia mobilnego jak najszerszemu segmentowi konsumentów. W szczególności model ma ekran o niezbyt dużym kalibrze i rozdzielczości (odpowiednio 6,67 cala i 2400x1080 pikseli), jest wyposażony w boczny skaner linii papilarnych i nie obsługuje technologii bezprzewodowego ładowania baterii. Z drugiej strony bateria smartfona o pojemności 5000 mAh jest w pełni naładowana przewodem w zaledwie 17 minut. - wpływa na wyjątkową moc ładowania 120 watów. Na czele platformy sprzętowej Xiaomi 11T Pro 256GB/8GB stoi topowy procesor mobilny Snapdragon 888 z wbudowanym modemem 5G. Chipset z łatwością odwraca absolutnie wszystkie aplikacje, które są w nim schowane, j...ednak ma „gorący zapał”. Wewnętrzna pamięć masowa UFS 3.1 na pokładzie urządzenia ma pojemność 256 GB bez możliwości powiększania wolnego miejsca za pomocą środków zewnętrznych. Smartfon jest również guru w zakresie robienia zdjęć i wideo - potrójny aparat główny 108 + 8 + 5 MP świetnie spisuje się przy robieniu zdjęć i nagrywaniu wideo w rozdzielczościach do 8K, a przednia kamera 16 MP na wyspie otwór w ekranie zapewnia doskonałe ujęcia selfie. Korpus smartfona jest bryzgoszczelny IP53. Kolejną cechą modelu są głośniki stereo, dostrojone przez specjalistów z Harman Kardon. |
128 GB / 8 GB256 GB / 8 GB |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Smartfon Xiaomi 11T Pro, 8/256 GB, szary | 3 450 zł |
Smartfon Xiaomi 11T Pro 8/256GB Celestial Blue | 2 999 zł |
Xiaomi 11T Pro 5G Dual Sim 8GB RAM 256GB - Grey | 2 899 zł |
Xiaomi 11T Pro 5G 8/256GB Dual Sim Biały | Faktura VAT 23, darmowa dostawa | 1 699 zł |
Xiaomi Mi 11t Pro 5g 8gb/256gb 6.7´´ Dual Sim Niebieski MZB09L8EU | 1 733 zł |
Xiaomi 11T Pro 8/256GB Bialy | 1 679 zł |
Smartfon Mi 11T pro, 8/256 GB, biały | 1 767 zł |
Xiaomi Mi 11t Pro 5g 8gb/256gb 6.7´´ Dual Sim Refurbished Niebieski R-1652 | 1 454 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!