Ceny na piekarnik Whirlpool OAKZ9 7921 CS WH (859991533840)
Zdjęcia 8 | od 1 339 zł Rodzaj: elektryczny; Sterowanie: pokrętła, dotykowe (sensorowe); Pojemność (l): 73; Temperatura gotowania (°C): do 250; Tryby gotowania: grill: grill; konwekcja: konwekcja z grzałką; timer; wyłącznik czasowy; Moc przyłączeniowa (kW): 3.65; Wymiary (cm): 60x60x56; Wymiary wnęki (mm): 583x560x550 dodaj do listymoje listy |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Whirlpool OAKZ9 7921 CS WH6-TY ZMYSŁ Wybierz jeden z 30 gotowych przepisów, a piekarnik automatycznie dobierze ustawienia... CeneoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 1 339 zł |
Piekarnik WHIRLPOOL OAKZ9 7921 CS WH Elektryczny Bialy A+6-TY ZMYSŁ Wybierz jeden z 30 gotowych przepisów, a piekarnik automatycznie dobierze ustawienia czasu i temperatury... więcejgotowania. Dodatkowo twoje dania będą cały czas kontrolowane, tak by się idealnie ugotowały. READY2COOK Funkcja Ready2Cook dzięki systemowi ogrzewania konwekcyjnego pozwala szybko osiągnąć właściwą temperaturę i całkowicie eliminuje konieczność wcześniejszego nagrzewania piekarnika. COOK3 Innowacyjna funkcja Cook3 pozwala przygotować nawet trzy różne potrawy w tym samym czasie bez ryzyka zmieszania się aromatów. MULTIFUNKCJA 16 Opcja Multifunkcja 16 to uniwersalne funkcje gotowania zapewniające doskonałe rezultaty, bez względu na przepis. WYSUWANE PÓŁKI Ten piekarnik Whirlpool dla większej wygody ma łatwo przesuwające się półki. KATALITYCZNA Panele katalityczne wewnątrz piekarnika podczas pieczenia eliminują wszelkie rozlane i rozsypane resztki jedzenia. KOMORA XXL Komora XXL Twojego piekarnika ma pojemność 75 litrów oraz pięć możliwych ustawień półek. KLASA ENERGETYCZNA A+ Dzięki klasie energetycznej A+, to urządzenie Whirlpool jest nie tylko bardzo wydajne lecz również wysoce energooszczędne Electro.plZłóż skargę | 1 339 zł |
Piekarnik WHIRLPOOL OAKZ9 7921 CS WH Elektryczny Bialy A+6-TY ZMYSŁ Wybierz jeden z 30 gotowych przepisów, a piekarnik automatycznie dobierze ustawienia czasu i temperatury... więcejgotowania. Dodatkowo twoje dania będą cały czas kontrolowane, tak by się idealnie ugotowały. READY2COOK Funkcja Ready2Cook dzięki systemowi ogrzewania konwekcyjnego pozwala szybko osiągnąć właściwą temperaturę i całkowicie eliminuje konieczność wcześniejszego nagrzewania piekarnika. COOK3 Innowacyjna funkcja Cook3 pozwala przygotować nawet trzy różne potrawy w tym samym czasie bez ryzyka zmieszania się aromatów. MULTIFUNKCJA 16 Opcja Multifunkcja 16 to uniwersalne funkcje gotowania zapewniające doskonałe rezultaty, bez względu na przepis. WYSUWANE PÓŁKI Ten piekarnik Whirlpool dla większej wygody ma łatwo przesuwające się półki. KATALITYCZNA Panele katalityczne wewnątrz piekarnika podczas pieczenia eliminują wszelkie rozlane i rozsypane resztki jedzenia. KOMORA XXL Komora XXL Twojego piekarnika ma pojemność 75 litrów oraz pięć możliwych ustawień półek. KLASA ENERGETYCZNA A+ Dzięki klasie energetycznej A+, to urządzenie Whirlpool jest nie tylko bardzo wydajne lecz również wysoce energooszczędne Avans.plZłóż skargę | 1 339 zł |
Piekarnik WHIRLPOOL OAKZ9 7921 CS WH Elektryczny Bialy A+6-TY ZMYSŁ Wybierz jeden z 30 gotowych przepisów, a piekarnik automatycznie dobierze ustawienia czasu i temperatury... więcejgotowania. Dodatkowo twoje dania będą cały czas kontrolowane, tak by się idealnie ugotowały. READY2COOK Funkcja Ready2Cook dzięki systemowi ogrzewania konwekcyjnego pozwala szybko osiągnąć właściwą temperaturę i całkowicie eliminuje konieczność wcześniejszego nagrzewania piekarnika. COOK3 Innowacyjna funkcja Cook3 pozwala przygotować nawet trzy różne potrawy w tym samym czasie bez ryzyka zmieszania się aromatów. MULTIFUNKCJA 16 Opcja Multifunkcja 16 to uniwersalne funkcje gotowania zapewniające doskonałe rezultaty, bez względu na przepis. WYSUWANE PÓŁKI Ten piekarnik Whirlpool dla większej wygody ma łatwo przesuwające się półki. KATALITYCZNA Panele katalityczne wewnątrz piekarnika podczas pieczenia eliminują wszelkie rozlane i rozsypane resztki jedzenia. KOMORA XXL Komora XXL Twojego piekarnika ma pojemność 75 litrów oraz pięć możliwych ustawień półek. KLASA ENERGETYCZNA A+ Dzięki klasie energetycznej A+, to urządzenie Whirlpool jest nie tylko bardzo wydajne lecz również wysoce energooszczędne Mediaexpert.plZłóż skargę | 1 339 zł |
Whirlpool OAKZ9 7921 CS WH Termoobieg BiałyAutomatyczne otwieranie drzwi:nie;Bezpi OleOle.plZłóż skargę | 1 339 zł |
Whirlpool OAKZ9 7921 CS WH Termoobieg BiałyAutomatyczne otwieranie drzwi:nie;Bezpi RTV Euro AGDZłóż skargę | 1 339 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!