Ceny na grill Weber Traveler (9010075)
Zdjęcia 11 | od 1 849 do 2 449 zł Rodzaj: grill BBQ; Paliwo (źródło): gaz; Konstrukcja: stacjonarny; Głównych palników (szt.): 1; Moc palników (kW): 3.8; wbudowany termometr; automatyczny zapłon; ruszt; stolik boczny; Wysokość (mm): 945; Wymiary (mm): 584x1108; Waga (kg): 28; |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
WEBER Traveler kompaktowy grill gazowy czarny TRAVLELERCOMPBLK | 1 849 zł |
Weber Traveler Grill Gazowy, Czarny (9010033) --- CERTYFIKOWANY PARTNER We | 2 449 zł |
Grill gazowy 1 pal. 7kW Traveler LP BLK Weber | 2 449 zł |
Weber Grill gazowy Traveler | 2 449 zł |
Weber Traveler Grill Gazowy | 2 449 zł |
WEBER Grill gazowy Traveler LP czarny 9010053 WB9010053 | 2 428 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!