Ceny na grill Weber Master-Touch GBS 57
Wideo 3Zdjęcia 14 | od 1 419 do 3 649 zł Rodzaj: grill BBQ; Paliwo (źródło): węgle (paliwo stałe); Konstrukcja: stacjonarny; Powierzchnia robocza (mm): Ø 570; wbudowany termometr; system czyszczenia z popiołu; miejsce na drewno opałowe/butlę; ruszt; Wysokość (mm): 1070; Wymiary (mm): 710x600; Waga (kg): 19; |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Weber Master-Touch GBS C-5750 grill niebieski 14713004 | 3 649 zł |
Grill węglowy Weber Master-Touch GBS E-5750 57 cm (14701004) --- CERTYFIKO | 1 419 zł |
Grill węglowy śr.54.5 cm GBS E-5750 Weber | 1 419 zł |
Grill węglowy Weber Master Touch GBS57cm, Ocean Blue | 1 629 zł |
WEBER Barbecue a carbonella master touch smoke grey - Barbecue a carbone 1 | 1 750 zł |
Weber Barbecue Master-Touch GBS C-5750 Szary JAH14710004 | 1 975 zł |
WEBER Grill węglowy Master Touch GBS E-5750 Black 14701004 | 1 476 zł |
Weber Master-Touch GBS C-5750 Slate EU 14713053 | 1 813 zł |
Weber Master-Touch GBS E-5750 BLK EU 14701053 | 1 476 zł |
Weber Master-Touch GBS C-5750 Smoke EU 14710053 | 1 975 zł |
Grill węglowy Master-Touch GBS SE E-5755 57 cm (14801004) --- CERTYFIKOWAN | 1 629 zł |
Grill węglowy Weber Master-Touch GBS C-5750 Ocean Blue 57 cm (14716004) -- | 1 629 zł |
Grill węglowy Weber Master Touch GBS SE E-5755 57 cm | 1 629 zł |
Grill Węglowy Weber Master-Touch GBS E-5750 57 cm | 1 419 zł |
Grill węglowy Weber Master-Touch GBS E-5770 57 cm | 1 839 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!