Ceny na monitor Viewsonic VX2428J 23.8 "
Zdjęcia 13 | od 758 do 935 zł Uniwersalny multimedialny monitor do gier o rozdzielczości FullHD (1920x1080) z cienkim, półbłyszczącym ekranem o przekątnej 23,8 cala, wysoką częstotliwością odświeżania, prawidłowym wyświetlaniem treści HDR, obsługą technologii Adaptive Sync, wbudowanymi głośnikami stereo (2x2 W) i ergonomiczny stojak z pełnym obrotem. W 2023 roku pozycjonowany jest jako produkt ze średniej półki cenowej, przeznaczony do stosowania w konfiguracjach gamingowych oraz domowych systemach multimedialnych i rozrywkowych. Dzięki szybkiej matrycy, umiarkowanej szczegółowości (91 pikseli/cal) i wysokiej częstotliwości odświeżania monitor Viewsonic VX2428J można śmiało polecić wymagającym graczom i początkującym graczom e-sportu. Idealnie nadaje się do wieloosobowych strzelanek rywalizacyjnych, m.in. Fortnite, CS:...GO, Battlefield, Overwatch, Call of Duty itp. Można go również wykorzystać do pracy z grafiką rastrową, wektorową i 3D. Może stać się wygodnym asystentem dla programistów, testerów , projektanci stron internetowych i twórcy wszelkich treści cyfrowych. Konfiguracja sprzętowa tego modelu opiera się na 8-bitowej (6-bitowej + FRC) matrycy IPS z wygodnym podświetleniem W-LED, które nie daje efektu migotania. Zapewnia w miarę dokładne odwzorowanie kolorów (104% pokrycia sRGB), przyzwoity poziom jasności i komfortowo szerokie kąty widzenia. |
23.8 "27 " |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ViewSonic VX2428J - LED monitor - gaming - 24" 238" viewable - 1920 x 1080 | 818 zł |
Monitor VIEWSONIC Omni VX2428J (VS19276) 23.8" 1920x1080px IPS 165Hz 0.5 m | 929 zł |
Viewsonic Vx2428j 23.8´´ Full Hd Ips Led 165hzhz Monitor Różowy | 758 zł |
Monitor ViewSonic OMNI VX2428J (VX2428J) Czarny | 858 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Viewsonic 24'' VX2428j OMNI (VS19276J) IPS 1920x1080 | 764 zł |
Monitor ViewSonic 23,8" VX2428j (VS19276j) 2xHDMI DP | 820 zł |
Monitor VIEWSONIC Omni VX2428J (VS19276) 23.8" 1920x1080px IPS 165Hz 0.5 m | 935 zł |
Viewsonic VX2428J, 60,45 cm (23,8") 180 Hz, Freesync, IPS - DP, 2xHDMI | 806 zł |
ViewSonic OMNI VX2428J | 928 zł |
ViewSonic VX2428j - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny zwrot Paczkom | 849 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!