Ceny na wózek Valco Baby Snap 4
Zdjęcia 10 | od 170 do 1 249 zł Wygodny w obsłudze wózek, który po złożeniu zajmuje niewiele miejsca, co ułatwia przechowywanie i transport produktu. Valco Baby Snap 4 jest wyposażony w podwozie o szerokości 52 cm, co ułatwia poruszanie się po praktycznie każdych drzwiach i windach. Koła modelu są gumowe, przednia para jest skrętna z możliwością mocowania. Ale w ogóle nie ma systemu amortyzacji, dlatego może nie być bardzo wygodnym rozwiązaniem na nierównych drogach. Kąt oparcia jest regulowany, posiada barierka ochronna oraz pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa z miękkimi wyściółkami. W pełni załadowany wózek waży 6,8 kg, a zalecane maksymalne obciążenie to 20 kg. |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Valco Baby Zestaw Pokrowców do Wózka Snap 4/Snap 3 Caramel | 170 zł |
Valco Baby, Snap 4, Lekki Wózek spacerowy + Okrycie, Cool Grey | 1 248 zł |
Valco Baby, Snap 4, Lekki Wózek spacerowy + Okrycie, Dove Grey | 1 249 zł |
Valco Baby, Snap 4, Lekki Wózek spacerowy + Okrycie, coal Black | 1 249 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!