Ceny na głośnik przenośny Tronsmart T7 Mini
Wideo 15Zdjęcia 19 | od 89 do 159 zł Kompaktowy i wodoodporny mobilny system głośników z połączeniem bezprzewodowym, wbudowanym czytnikiem kart, funkcją głośnomówiącą i wbudowaną lampką LED. Producent jest pozycjonowany jako niedrogi model średniej kategorii cenowej w 2023 roku. Charakteryzuje się dobrą autonomią i praktyczną konstrukcją trwałego plastikowego cylindrycznego korpusu o wadze 500 g. Dzięki niezawodnej ochronie przed wodą, która spełnia normę IPX7, system głośników Tronsmart T7 Mini może być używany bez ograniczeń na brzegach basenów / stawów i w warunki terenowe. Stanie się wygodnym towarzyszem spaceru, pikniku czy pełnoprawnej pieszej wycieczki. Głośnik jest wyposażony w energooszczędny wzmacniacz cyfrowy, dwa kompaktowe i mocne aktywne radiatory akustyczne (łącznie do 15 W) oraz pasywny rezonator, który zapewn...ia dużą głębię zakresu niskich częstotliwości. Dzięki wyrazistemu basowemu akcentowi, taka akustyka dobrze radzi sobie z odtwarzaniem współczesnej muzyki popularnej, elektronicznej muzyki tanecznej i hip-hopu. Bezprzewodowy interfejs Bluetooth 5.3 działa w promieniu do 18 m, zapewniając stabilne parowanie bez przerw. Istnieje obsługa odtwarzania popularnych formatów plików audio z kart pamięci microSD / microSDHC. Bateria zapewnia do 18 godzin pracy na baterii i jest ładowana przez port USB typu C. dodaj do listymoje listy |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Tronsmar T7 Mini Przenośny Bluetooth IPX7 Wodoodporny Stereo Dźwięk Głośni【Jakość dźwięku HiFi i dźwięk stereo】Przenośn Amazon.plZłóż skargę | 89 zł |
Tronsmart T7 Mini Wireless Bluetooth Speaker (purple)Tronsmart T7 Mini Wireless Bluetooth Speaker (purple) The Tronsmart T7 Mini wireless speaker will make you fall in... więcejlove with music all over again. Superb sound and powerful bass will provide unforgettable excitement, and the ability to pair two speakers allows you to intensify the stereo sound. One charge provides up to 18 hours of playback. In addition, a rhythmic LED light show will bring an exciting atmosphere to any party. The device uses Bluetooth 5.3 technology, which guarantees a stable and fast connection. With IPX7 water resistance, you don't have to worry about getting splashed during outdoor activities. An unforgettable musical experience Ready for a real feast for the ears? The T7 Mini wireless speaker provides excellent sound quality that will satisfy even the most demanding music lovers. Melodious soprano tones and balanced bass add unique harmony and fullness to music. From now on, every note will gain a new tone and be enriched with depth and dynamics. Whether you prefer classical music or rhythmic beats, the device will exceed your expectations, delivering an unparalleled sound experience. In addition, if you want to experience an even more impressive sound effect, you can use the Stereo Pairing feature. Simply pair two T7 Mini speakers for a surround sound that fills the entire room. Various ways to connect Thanks to the latest Bluetooth 5.3 technology, the T7 Mini provides smooth and stable transmission with your device for hassle-free music listening. With a range of up to 18 meters in open spaces, you can move freely without worrying about losing your connection. However, if you prefer a more traditional solution, you can connect the speaker with compatible equipment using the included AUX cable. In addition, the product offers a TF/Micro SD card slot. IPX7 protection Don't let the weather get in the way of enjoying your music outdoors! The T7 Mini is IPX7 waterproof certified - so you can take the speaker to the pool, beach or any outdoor adventures without worry. Long playback time Let yourself be entertained continuously. With a 2,500 mAh battery, you can enjoy up to 18 hours of playback (when the LED backlight is off) or 8 hours (when you use the backlight). The T7 Mini speaker is the perfect companion for long trips, parties and meetings. User-friendly You will not find it difficult to operate the speaker. Among other things, you can conveniently turn the device on or off, change the mode, manage the music player, start the LED backlight, and even receive incoming calls and make calls using the appropriate buttons. To save energy, the T7 Mini will automatically turn off after 10 minutes of inactivity or when the battery level is low. A practical indicator keeps you updated on its status. Proshop.plZłóż skargę | 141 zł |
Głośnik mobilny TRONSMART T7 Mini SzaryPotężny dźwięk w kompaktowych rozmiarach — głośnik Tronsmart T7 Mini Bluetooth jest wyposażony w oświetlenie LED i... więcejwodoodporność IPX7. Zabierz go na plażę, imprezę przy basenie lub spływ kajakiem bez obaw i ciesz się nawet 18 godzinami zabawy. Ten bezprzewodowy głośnik wykorzystuje technologię Bluetooth 5.3 do łączenia się z urządzeniem, ale jeśli wolisz, możesz również użyć dołączonego kabla Aux 3,5 mm. Electro.plZłóż skargę | 119 zł |
Głośnik mobilny TRONSMART T7 Mini SzaryPotężny dźwięk w kompaktowych rozmiarach — głośnik Tronsmart T7 Mini Bluetooth jest wyposażony w oświetlenie LED i... więcejwodoodporność IPX7. Zabierz go na plażę, imprezę przy basenie lub spływ kajakiem bez obaw i ciesz się nawet 18 godzinami zabawy. Ten bezprzewodowy głośnik wykorzystuje technologię Bluetooth 5.3 do łączenia się z urządzeniem, ale jeśli wolisz, możesz również użyć dołączonego kabla Aux 3,5 mm.... Avans.plZłóż skargę | 119 zł |
Tronsmart Głośnik bezprzewodowy Bluetooth Tronsmart T7 Mini Purple (fioletGłośnik bezprzewodowy Bluetooth Tronsmart T7 Mini (fioletowy)
Bezprzewodowy głośnik Tronsmart T7 Mini sprawi, że... więcejzakochasz się w muzyce na nowo. Doskonały dźwięk i potężne basy zapewnią niezapomniane emocje, a możliwość sparowania dwóch głośników pozwala na intensyfikację dźwięku stereo. Jedno ładowanie zapewnia aż 18 godzin odtwarzania. Dodatkowo rytmiczny pokaz świetlny LED wprowadzi ekscytującą atmosferę podczas każdej imprezy. Urządzenie wykorzystuje technologię Bluetooth 5.3, która gwarantuje stabilne i szybkie połączenie. Dzięki wodoodporności IPX7 nie musisz się martwić o zachlapanie podczas aktywności na świeżym powietrzu.
Niezapomniane muzyczne doświadczenie
Gotów na prawdziwą ucztę dla uszu? Bezprzewodowy głośnik T7 Mini zapewnia doskonałą jakość dźwięku, która zadowoli nawet najbardziej wymagających melomanów. Melodyjne sopranowe tony i zrównoważone basy dodają muzyce wyjątkowej harmonii i pełni. Od teraz każda nuta zyska nowy wydźwięk i zostanie wzbogacona o głębię i dynamikę. Niezależnie od tego, czy preferujesz muzykę klasyczną, czy rytmiczne bity, urządzenie przewyższy Twoje oczekiwania, dostarczając niespotykanych wrażeń dźwiękowych. Dodatkowo, jeśli chcesz doświadczyć jeszcze bardziej imponującego efektu dźwiękowego, możesz skorzystać z funkcji Stereo Pairing. Wystarczy sparować dwa głośniki T7 Mini, aby uzyskać przestrzenne brzmienie, które wypełni całe pomieszczenie.
Różne sposoby połączenia
Dzięki najnowszej technologii Bluetooth 5.3 T7 Mini zapewnia płynną i stabilną transmisję z urządzeniem, umożliwiając bezproblemowe słuchanie muzyki. Zasięg sięgający 18 metrów w otwartej przestrzeni pozwala na swobodne poruszanie się bez obawy o utratę połączenia. Jeżeli jednak wolisz bardziej tradycyjne rozwiązania, możesz podłączyć głośnik z kompatybilnym sprzętem za pomocą dołączonego do zestawu kabla AUX. Ponadto produkt oferuje slot na karty TF/Micro SD.
Ochrona IPX7
Nie pozwól, aby pogoda stanęła na przeszkodzie w cieszeniu się muzyką na świeżym powietrzu! T7 Mini posiada certyfikat wodoszczelności IPX7 - możesz więc zabrać głośnik na basen, na plażę czy też wszelkie przygody na zewnątrz bez obaw.
Długi czas odtwarzania
Pozwól sobie na ciągłą rozrywkę. Akumulator o pojemności 2500 mAh pozwala cieszyć się nawet 18 godzinami odtwarzania (gdy podświetlenie LED jest wyłączone) lub 8 godzinami (gdy korzystasz z podświetlenia). Głośnik T7 Mini jest idealnym towarzyszem na długie wyjazdy, imprezy i spotkania.
Przyjazny użytkownikom
Obsługa głośnika nie sprawi Ci trudności. Za pomocą odpowiednich przycisków możesz między innymi wygodnie włączyć lub wyłączyć urządzenie, zmienić tryb pracy, zarządzać odtwarzaczem muzyki, uruchomić podświetlenie LED, a nawet odbierać przychodzące połączenia i prowadzić rozmowy. Aby oszczędzać ZakuptoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 147 zł |
Głośnik mobilny TRONSMART T7 Mini SzaryPotężny dźwięk w kompaktowych rozmiarach — głośnik Tronsmart T7 Mini Bluetooth jest wyposażony w oświetlenie LED i... więcejwodoodporność IPX7. Zabierz go na plażę, imprezę przy basenie lub spływ kajakiem bez obaw i ciesz się nawet 18 godzinami zabawy. Ten bezprzewodowy głośnik wykorzystuje technologię Bluetooth 5.3 do łączenia się z urządzeniem, ale jeśli wolisz, możesz również użyć dołączonego kabla Aux 3,5 mm.... Mediaexpert.plZłóż skargę | 119 zł |
Tronsmart Głośnik bezprzewodowy Bluetooth Tronsmart T7 Mini Purple (fioletGłośnik bezprzewodowy Bluetooth Tronsmart T7 Mini (fioletowy)Bezp Akces-markt.plZłóż skargę | 129 zł |
Głośnik Bluetooth Tronsmart T7 Mini 15W TWS, zrównoważony bas, wodoodpornoGłośnik Bluetooth Tronsmart T7 Mini 15W TWS, zrównoważony bas, wodoodporność IPX7, tryby LED Geekbuying.comDostawa: w Polsce Złóż skargę | 122 zł |
Głośnik Tronsmart Głośnik bezprzewodowy Bluetooth Tronsmart T7 Mini Purple | 125 zł |
Tronsmart T7 Mini Purple 15W FioletowyAirPlay:nie;Blu OleOle.plZłóż skargę | 117 zł |
Tronsmart T7 Mini przenośny bezprzewodowy głośnik Bluetooth 5.3 15WTronsmart T7 Mini przenośny bezprzewodowy głośnik Bluetooth 5.3 15W Przenośny głośnik pozwoli Ci cieszyć się wysoki... więcejej jakości dźwiękami nawet wtedy, gdy jest... EmpikZłóż skargę | 93 zł |
Tronsmart T7 Mini Purple 15W FioletowyAirPlay:nie;Blu RTV Euro AGDZłóż skargę | 140 zł |
Głośnik bezprzewodowy Bluetooth Tronsmart T7 Mini Purple (fioletowy) | 129 zł |
Tronsmart T7 Mini przenośny bezprzewodowy głośnik Bluetooth 5.3 15W | 119 zł |
Głośnik mobilny TRONSMART T7 Mini FioletowyPotężny dźwięk w kompaktowych rozmiarach — głośnik Tronsmart T7 Mini Bluetooth jest wyposażony w oświetlenie LED i... więcejwodoodporność IPX7. Zabierz go na plażę, imprezę przy basenie lub spływ kajakiem bez obaw i ciesz się nawet 18 godzinami zabawy. Ten bezprzewodowy głośnik wykorzystuje technologię Bluetooth 5.3 do łączenia się z urządzeniem, ale jeśli wolisz, możesz również użyć dołączonego kabla Aux 3,5 mm. Electro.plZłóż skargę | 117 zł |
Głośnik mobilny TRONSMART T7 Mini CzarnyPotężny dźwięk w kompaktowych rozmiarach - głośnik Tronsmart T7 Mini Bluetooth jest wyposażony w oświetlenie LED i... więcejwodoodporność IPX7. Zabierz go na plażę, imprezę przy basenie lub spływ kajakiem bez obaw i ciesz się nawet 18 godzinami zabawy. Ten bezprzewodowy głośnik wykorzystuje technologię Bluetooth 5.3 do łączenia się z urządzeniem, ale jeśli wolisz, możesz również użyć dołączonego kabla Aux 3,5 mm. Electro.plZłóż skargę | 89 zł |
Głośnik mobilny TRONSMART T7 Mini FioletowyPotężny dźwięk w kompaktowych rozmiarach — głośnik Tronsmart T7 Mini Bluetooth jest wyposażony w oświetlenie LED i... więcejwodoodporność IPX7. Zabierz go na plażę, imprezę przy basenie lub spływ kajakiem bez obaw i ciesz się nawet 18 godzinami zabawy. Ten bezprzewodowy głośnik wykorzystuje technologię Bluetooth 5.3 do łączenia się z urządzeniem, ale jeśli wolisz, możesz również użyć dołączonego kabla Aux 3,5 mm.... Avans.plZłóż skargę | 117 zł |
Głośnik mobilny TRONSMART T7 Mini CzarnyPotężny dźwięk w kompaktowych rozmiarach - głośnik Tronsmart T7 Mini Bluetooth jest wyposażony w oświetlenie LED i... więcejwodoodporność IPX7. Zabierz go na plażę, imprezę przy basenie lub spływ kajakiem bez obaw i ciesz się nawet 18 godzinami zabawy. Ten bezprzewodowy głośnik wykorzystuje technologię Bluetooth 5.3 do łączenia się z urządzeniem, ale jeśli wolisz, możesz również użyć dołączonego kabla Aux 3,5 mm.... Avans.plZłóż skargę | 89 zł |
Głośnik bezprzewodowy Bluetooth Tronsmart T7 Mini Purple fioletowySpecyfikacja Kolor produktu Fioletowy Czas pracy na baterii 18 h Rodzaj zasilania Akumulatorowe... więcejCzas ładowania 3 h Częstotliwość wejściowa zasilania 50 - 60 Hz Wejście AUX Tak Rodzaj baterii Litowo-jonowa (Li-Ion) Stopień ochrony IP IPX7 Regulacja głośności Tak Wejście AUX Tak Bluetooth Tak Sposób łączności Przewodowy i bezprzewodowy Wi-Fi Nie Wersja Bluetooth 5.3 Moc 120 W ZakuptoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 151 zł |
Głośnik bezprzewodowy Bluetooth Tronsmart T7 Mini Black czarnySpecyfikacja Kolor produktu Szary Stopień ochrony IP IPX7 Czas ładowania 3 h Częstotliwość w... więcejejściowa zasilania 50 - 60 Hz Wejście AUX Tak Czas pracy na baterii 18 h Rodzaj baterii Litowo-jonowa (Li-Ion) Rodzaj zasilania Akumulatorowe Regulacja głośności Tak Bluetooth Tak Wi-Fi Nie Sposób łączności Przewodowy i bezprzewodowy Wersja Bluetooth 5.3 Wejście AUX Tak Moc 15 W ZakuptoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 125 zł |
pokaż 10 ofert
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!