Ceny na głośnik przenośny Tronsmart Nimo
Wideo 4Zdjęcia 26 | od 59 do 100 zł Bluetooth: Bluetooth v 5.3; Liczba kanałów: 1.0 (mono); Liczba pasm przenoszenia: 1; Pasywny przetwornik; Moc (W): 5; Pasmo przenoszenia (Hz): 100 – 18000; Obsługa kodeków: Funkcje i możliwości: zestaw głośnomówiący; Synchronizacja głośników: TWS; aplikacja mobilna; Cechy dodatkowe: uchwyt / pasek dodaj do listymoje listy |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Głośnik mobilny TRONSMART Nimo ZielonyGłośnik Tronsmart Nimo to harmonia potężnego dźwięku, wysokiej jakości wykonania oraz elegancji. Dzięki kompaktowej... więcejwadze, z łatwością możesz mieć go zawsze przy sobie. Funkcje takie jak tryb głośnomówiący i możliwość łączenia dwóch głośników w trybie stereo TWS dostarczają nie tylko doskonałej rozrywki, ale również umożliwiają łatwy kontakt z bliskimi. Electro.plZłóż skargę | 78 zł |
Głośnik mobilny TRONSMART Nimo ZielonyGłośnik Tronsmart Nimo to harmonia potężnego dźwięku, wysokiej jakości wykonania oraz elegancji. Dzięki kompaktowej... więcejwadze, z łatwością możesz mieć go zawsze przy sobie. Funkcje takie jak tryb głośnomówiący i możliwość łączenia dwóch głośników w trybie stereo TWS dostarczają nie tylko doskonałej rozrywki, ale również umożliwiają łatwy kontakt z bliskimi.... Avans.plZłóż skargę | 78 zł |
Tronsmart Nimo Green 5W ZielonyAirPlay:nie;Blu OleOle.plZłóż skargę | 78 zł |
Tronsmart Głośnik bezprzewodowy Bluetooth Tronsmart Nimo Green (zielony)Głośnik bezprzewodowy Bluetooth Tronsmart Nimo (zielony)
Wybierz się w muzyczną podróż z kompaktowym bezprzewodow... więcejym głośnikiem Tronsmart Nimo! Urządzenie obsługuje Bluetooth w wersji 5.3, zapewniając niezawodne połączenie w zasięgu do 15 m. Kodek audio SBC sprawi, że będziesz cieszyć się doskonałą jakością dźwięku. Waga produktu nie przekracza 110 g, dzięki czemu możesz wygodnie zabrać go w dowolne miejsce, ciesząc się brzmieniem ulubionych piosenek w każdej chwili. Transport dodatkowo ułatwia praktyczna smycz. Jedno ładowanie wystarczy, aby zachwycać się muzyką przez nawet 12 godzin. Ponadto urządzenie umożliwia swobodne prowadzenie rozmów telefonicznych i połączenie 2 głośników w trybie stereo. Dzięki wodoodporności IPX7 jest gotowy do pracy w każdych warunkach!
Muzyka, która wypełni pomieszczenie
Doceń muzykę na nowo. Głośnik wyposażony został w zaawansowany kodek audio SBC i obsługuje szeroki zakres częstotliwości od 100Hz do 18KHz, gwarantując doskonałą reprodukcję dźwięku w każdym detalu. Doświadczysz bogatego basu, klarownych średnich tonów i krystalicznie czystych tonów wysokich, które wzbogacą Twoje ulubione utwory. Dodatkowo dzięki funkcji Stereo Pairing możesz rozszerzyć przestrzeń dźwiękową i cieszyć się jeszcze bardziej immersyjnym doświadczeniem muzycznym, łącząc 2 głośniki Nimo.
Niezawodne połączenie Bluetooth 5.3
Bezprzewodowy głośnik Tronsmart Nimo wykorzystuje najnowszą technologię Bluetooth 5.3, zapewniającą stabilne i szybkie połączenie. Dzięki zasięgowi do 15 m w obszarze otwartym możesz swobodnie poruszać się po pomieszczeniu, nie tracąc jakości dźwięku. Profil Bluetooth A2DP/AVRCP/HFP/ ZakuptoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 91 zł |
Głośnik mobilny TRONSMART Nimo ZielonyGłośnik Tronsmart Nimo to harmonia potężnego dźwięku, wysokiej jakości wykonania oraz elegancji. Dzięki kompaktowej... więcejwadze, z łatwością możesz mieć go zawsze przy sobie. Funkcje takie jak tryb głośnomówiący i możliwość łączenia dwóch głośników w trybie stereo TWS dostarczają nie tylko doskonałej rozrywki, ale również umożliwiają łatwy kontakt z bliskimi.... Mediaexpert.plZłóż skargę | 78 zł |
Głośnik Tronsmart Głośnik bezprzewodowy Bluetooth Tronsmart Nimo Purple (f | 66 zł |
Transmart Głośnik bezprzewodowy Bluetooth Tronsmart Nimo Black czarnyAkces-markt.pl Złóż skargę | 79 zł |
Głośnik Bluetooth Tronsmart Nimo Mini Czarny GK520841 | 81 zł |
Mini Głośnik Nimo 5W Bluetooth 5.3 TronsmartMini głośnik Tronsmart Nimo o mocy 5W z Bluetooth 5.3 - zielony Rewolucja dźwięku w niezwykle kompaktowym rozmiarze... więcej. Mini głośnik Tronsmart Nimo to połączeni... EmpikZłóż skargę | 61 zł |
Tronsmart Nimo Black 5W CzarnyAirPlay:nie;Blu RTV Euro AGDZłóż skargę | 90 zł |
Głośnik bezprzewodowy Bluetooth Tronsmart Nimo Gold (złoty) | 99 zł |
Głośnik bezprzewodowy Bluetooth Tronsmart Nimo Gold (złoty) | 67 zł |
Głośnik TRONSMART Nimo ZłotyWybierz się w muzyczną podróż z kompaktowym bezprzewodowym głośnikiem Tronsmart Nimo! Urządzenie obsługuje Bluetoot... więcejh w wersji 5.3, zapewniając niezawodne połączenie w zasięgu do 15 m. Kodek audio SBC sprawi, że będziesz cieszyć się doskonałą jakością dźwięku. Electro.plZłóż skargę | 63 zł |
Głośnik TRONSMART Nimo CzarnyWybierz się w muzyczną podróż z kompaktowym bezprzewodowym głośnikiem Tronsmart Nimo! Urządzenie obsługuje Bluetoot... więcejh w wersji 5.3, zapewniając niezawodne połączenie w zasięgu do 15 m. Kodek audio SBC sprawi, że będziesz cieszyć się doskonałą jakością dźwięku. Electro.plZłóż skargę | 63 zł |
Głośnik mobilny TRONSMART Nimo FioletowyGłośnik Tronsmart Nimo to harmonia potężnego dźwięku, wysokiej jakości wykonania oraz elegancji. Dzięki kompaktowej... więcejwadze, z łatwością możesz mieć go zawsze przy sobie. Funkcje takie jak tryb głośnomówiący i możliwość łączenia dwóch głośników w trybie stereo TWS dostarczają nie tylko doskonałej rozrywki, ale również umożliwiają łatwy kontakt z bliskimi. Electro.plZłóż skargę | 70 zł |
Głośnik TRONSMART Nimo ZłotyWybierz się w muzyczną podróż z kompaktowym bezprzewodowym głośnikiem Tronsmart Nimo! Urządzenie obsługuje Bluetoot... więcejh w wersji 5.3, zapewniając niezawodne połączenie w zasięgu do 15 m. Kodek audio SBC sprawi, że będziesz cieszyć się doskonałą jakością dźwięku.... Avans.plZłóż skargę | 63 zł |
Głośnik TRONSMART Nimo CzarnyWybierz się w muzyczną podróż z kompaktowym bezprzewodowym głośnikiem Tronsmart Nimo! Urządzenie obsługuje Bluetoot... więcejh w wersji 5.3, zapewniając niezawodne połączenie w zasięgu do 15 m. Kodek audio SBC sprawi, że będziesz cieszyć się doskonałą jakością dźwięku.... Avans.plZłóż skargę | 63 zł |
Głośnik mobilny TRONSMART Nimo FioletowyGłośnik Tronsmart Nimo to harmonia potężnego dźwięku, wysokiej jakości wykonania oraz elegancji. Dzięki kompaktowej... więcejwadze, z łatwością możesz mieć go zawsze przy sobie. Funkcje takie jak tryb głośnomówiący i możliwość łączenia dwóch głośników w trybie stereo TWS dostarczają nie tylko doskonałej rozrywki, ale również umożliwiają łatwy kontakt z bliskimi.... Avans.plZłóż skargę | 70 zł |
Tronsmart Głośnik bezprzewodowy Bluetooth Tronsmart Nimo Gold (złoty)Głośnik bezprzewodowy Bluetooth Tronsmart Nimo (złoty)
Wybierz się w muzyczną podróż z kompaktowym bezprzewodowym... więcejgłośnikiem Tronsmart Nimo! Urządzenie obsługuje Bluetooth w wersji 5.3, zapewniając niezawodne połączenie w zasięgu do 15 m. Kodek audio SBC sprawi, że będziesz cieszyć się doskonałą jakością dźwięku. Waga produktu nie przekracza 110 g, dzięki czemu możesz wygodnie zabrać go w dowolne miejsce, ciesząc się brzmieniem ulubionych piosenek w każdej chwili. Transport dodatkowo ułatwia praktyczna smycz. Jedno ładowanie wystarczy, aby zachwycać się muzyką przez nawet 12 godzin. Ponadto urządzenie umożliwia swobodne prowadzenie rozmów telefonicznych i połączenie 2 głośników w trybie stereo. Dzięki wodoodporności IPX7 jest gotowy do pracy w każdych warunkach!
Muzyka, która wypełni pomieszczenie
Niezawodne połączenie Bluetooth 5.3
Bezprzewodowy głośnik Tronsmart Nimo wykorzystuje najnowszą technologię Bluetooth 5.3, zapewniającą stabilne i szybkie połączenie. Dzięki zasięgowi do 15 m w obszarze otwartym możesz swobodnie poruszać się po pomieszczeniu, nie tracąc jakości dźwięku. Profil Bluetooth A2DP/AVRCP/HFP/ ZakuptoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 84 zł |
Tronsmart Głośnik bezprzewodowy Bluetooth Tronsmart Nimo Purple (fioletowyGłośnik bezprzewodowy Bluetooth Tronsmart Nimo (fioletowy)
Wybierz się w muzyczną podróż z kompaktowym bezprzewod... więcejowym głośnikiem Tronsmart Nimo! Urządzenie obsługuje Bluetooth w wersji 5.3, zapewniając niezawodne połączenie w zasięgu do 15m. Kodek audio SBC sprawi, że będziesz cieszyć się doskonałą jakością dźwięku. Waga produktu nie przekracza 110 g, dzięki czemu możesz wygodnie zabrać go w dowolne miejsce, ciesząc się brzmieniem ulubionych piosenek w każdej chwili. Transport dodatkowo ułatwia praktyczna smycz. Jedno ładowanie wystarczy, aby zachwycać się muzyką przez nawet 12 godzin. Ponadto urządzenie umożliwia swobodne prowadzenie rozmów telefonicznych i połączenie 2 głośników w trybie stereo. Dzięki wodoodporności IPX7 jest gotowy do pracy w każdych warunkach!
Muzyka, która wypełni pomieszczenie
Niezawodne połączenie Bluetooth 5.3
Bezprzewodowy głośnik Tronsmart Nimo wykorzystuje najnowszą technologię Bluetooth 5.3, zapewniającą stabilne i szybkie połączenie. Dzięki zasięgowi do 15 m w obszarze otwartym możesz swobodnie poruszać się po pomieszczeniu, nie tracąc jakości dźwięku. Profil Bluetooth A2DP/AVRCP/HFP/ ZakuptoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 95 zł |
pokaż 20 ofert
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!