Ceny na systemy audio Tronsmart Halo 200
Wideo 9Zdjęcia 14 | od 687 do 1 023 zł Głośnik Tronsmart jest przeznaczony do dużych przyjęć i wydarzeń, zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Jednocześnie nie jest zbyt duży ani ciężki: wymiary to 386x282x266 mm, waga - 6,1 kg. Na korpusie znajduje się uchwyt ułatwiający przenoszenie. Ma jednak wystarczające rezerwy głośności i basu – łączna moc systemu sięga 120 W. Urządzenie możesz bezpiecznie zabrać ze sobą na basen czy staw – głośnik nie boi się zachlapania, o czym świadczy stopień ochrony IPX4. Model będzie również dobrą opcją na karaoke. Po pierwsze, posiada dwa gniazda umożliwiające podłączenie dwóch mikrofonów lub jednego mikrofonu i gitary. Po drugie, istnieją konfiguracje z jednym lub dwoma mikrofonami. Należy jednak pamiętać, że istnieją konfiguracje w ogóle bez mikrofonów. Jasne oświetlenie Tronsmart Halo 2...00 uzupełni atmosferę hałaśliwej imprezy.Trzy pierścienie świetlne dodają uroku całemu projektowi i oferują 5 trybów oświetlenia dla prawdziwego pokazu świetlnego. Efekty świetlne możesz wybierać w aplikacji mobilnej, dostępny jest tam także korektor umożliwiający regulację dźwięku. Głośnik działa bezprzewodowo z wbudowanego akumulatora, co zapewnia do 18 godzin słuchania muzyki (przy 50% głośności) lub do 10 godzin karaoke (przy 60% głośności). Może nawet pełnić funkcję power banku do ładowania smartfona lub innego gadżetu - w tym celu z tyłu znajduje się złącze USB-A. A jeśli organizujesz mega imprezę, połącz ze sobą dwa głośniki za pomocą TWS lub nawet zsynchronizuj do 100 głośników za pomocą technologii TuneConn. dodaj do listymoje listy |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Tronsmart Halo 200 Bluetooth wireless speaker (black)Tronsmart Halo 200 Bluetooth wireless speaker (black) With Tronsmart you will discover new dimensions of your favor... więcejite songs! You will delight in their excellent sound and crisp bass, thanks to the speaker's high power output of up to 120 watts. What's more, you'll also use the device as a portable powerbank, thanks to its built-in USB-A port. In addition, during parties you can connect a microphone or guitar to it and lose yourself even more in the music. Powerful sound The Tronsmart wireless Bluetooth speaker is a true powerhouse, offering up to 120 watts. As a result, it delivers unparalleled, crisp bass and crystal clear highs. It's ideal for anyone who appreciates sound quality and doesn't want to give up the convenience of wireless technology. What's more, using the intuitive Tronsmart app, you can customize the sound and light according to your preferences, creating the perfect environment for your home entertainment or parties with friends. Wireless connection Tronsmart's equipment is equipped with modern and reliable Bluetooth 5.3 connectivity technology, which provides a stable and fast connection to your device even at a distance of up to 10 meters. This allows you to move freely around the room without worrying about interrupting audio transmission. In addition, the speaker is IPX4 waterproof certified, which means it is resistant to accidental splashes, making it the perfect companion when relaxing by the pool or at the beach. Lighting effects The Tronsmart wireless speaker not only provides excellent sound, but also impresses with lighting effects that are sure to enhance any party. Equipped with 5 different lighting modes, it will enchant everyone at the party. Experiment with colors and sequences to create unique and attractive effects that perfectly blend with the rhythms of the music and get your guests in the mood to party together. Even more possibilities The Tronsmart device opens the door to new possibilities. It allows you to connect a microphone as well as a guitar, making it an ideal choice for aspiring musicians looking to showcase their skills. NOTE: Before connecting a guitar, be sure to turn down the microphone volume using the microphone volume knob to achieve balance. The output signal of the guitar is larger than that of the microphone, so it is important to maintain a proper balance between the two to avoid sound distortion and maintain sound clarity. Long runtime The Bluetooth wireless speaker is designed to provide long-lasting support for your musical needs. Equipped with a powerful 15,000 mAh battery, it allows for long hours of playback. With the LEDs off, the speaker is capable of up to 18 hours (at 50% volume), while when using the karaoke function, the runtime is up to 10 hours (at 60% volume). Such impressive performance means you can enjoy your favorite tunes all day or even all night without worrying about the device draining. Powerbank function The Bluetooth wireless speaker not only delivers an Proshop.plZłóż skargę | 803 zł |
Głośnik mobilny TRONSMART Halo 200 Czarny + Mikrofon | 859 zł |
Głośnik mobilny TRONSMART Halo 200 Czarny | 699 zł |
Tronsmart Głośnik bezprzewodowy Bluetooth Tronsmart Halo 200 z mikrofonemGłośnik bezprzewodowy Bluetooth Tronsmart Halo 200 z mikrofonem (czarny)Z Tronsmart odkryjesz nowe wymiary swoich u... więcejlubionych piosenek! Zachwycisz się ich doskonałym brzmieniem i wyrazistym basem, dzięki dużej mocy głośnika sięgającej aż 120 W. Co więcej, wykorzystasz urządzenie także jako przenośny powerbank, za sprawą wbudowanego portu USB-A. Ponadto podczas imprez możesz podłączyć do niego mikrofon (który znajdziesz w zestawie) lub gitarę i jeszcze mocniej zatracić się w muzyce. Potężne brzmienieBezprz Akces-markt.plZłóż skargę | 999 zł |
Tronsmart Halo 200 120W Czarny + mikrofonAirPlay:nie;Blu OleOle.plZłóż skargę | 859 zł |
Tronsmart Głośnik bezprzewodowy Bluetooth Tronsmart Halo 200 (czarny)Głośnik bezprzewodowy Bluetooth Tronsmart Halo 200 (czarny)
Z Tronsmart odkryjesz nowe wymiary swoich ulubionych... więcejpiosenek! Zachwycisz się ich doskonałym brzmieniem i wyrazistym basem, dzięki dużej mocy głośnika sięgającej aż 120 W. Co więcej, wykorzystasz urządzenie także jako przenośny powerbank, za sprawą wbudowanego portu USB-A. Ponadto podczas imprez możesz podłączyć do niego mikrofon lub gitarę i jeszcze mocniej zatracić się w muzyce.
Potężne brzmienie
Bezprzewodowy głośnik Bluetooth Tronsmart to prawdziwy mistrz mocy, oferujący aż 120 W. Dzięki temu zapewnia niezrównane, wyraziste basy i krystalicznie czyste wysokie tony. To idealne rozwiązanie dla każdego, kto ceni sobie jakość dźwięku i nie chce rezygnować z wygody korzystania z bezprzewodowej technologii. Co więcej, za pomocą intuicyjnej aplikacji Tronsmart, możesz dostosować dźwięk i światło według własnych preferencji, tworząc idealne warunki dla swojej domowej rozrywki lub imprez z przyjaciółmi.
Połączenie bezprzewodowe
Sprzęt Tronsmart wyposażony został w nowoczesną i niezawodną technologię łączności Bluetooth 5.3. Zapewnia ona stabilne i szybkie połączenie z urządzeniem nawet na odległość do 10 metrów. Dzięki temu możesz swobodnie poruszać się po pomieszczeniu bez obaw o przerywanie transmisji dźwięku. Dodatkowo głośnik posiada certyfikat wodoodporności IPX4, co oznacza, że jest odporny na przypadkowe zachlapanie, co czyni go idealnym towarzyszem podczas relaksu na basenie czy na plaży.
Efekty świetlne
Głośnik bezprzewodowy Tronsmart nie tylko zapewnia doskonałe brzmienie, ale także zachwyca efektami świetlnymi, które z pewnością wzbogacą każdą imprezę. Wyposażony w 5 różnych trybów oświetlenia, oczaruje wszystkich podczas imprezy. Eksperymentuj z barwami i sekwencjami, tworząc unikalne i atrakcyjne efekty, które doskonale współgrają z rytmami muzyki i nastrajają gości do wspólnej zabawy.
Jeszcze więcej możliwości
Urządzenie Tronsmart otwiera drzwi do nowych możliwości. Umożliwia podłączenie mikrofonu oraz gitary, co czyni go idealnym wyborem dla aspirujących muzyków, chcących zaprezentować swoje umiejętności. UWAGA: Przed podłączeniem gitary, należy pamiętać o zmniejszeniu głośności mikrofonu za pomocą pokrętła głośności mikrofonu, aby uzyskać równowagę. Sygnał wyjściowy gitary jest większy niż mikrofonu, dlatego ważne jest, aby zachować odpowiednią proporcję między nimi, aby uniknąć zniekształceń dźwięku i utrzymać czystość brzmienia.
Długi czas pracy
Głośnik bezprzewodowy Bluetooth został zaprojektowany tak, aby zapewnić długotrwałe wsparcie dla Twoich muzycznych potrzeb. Wyposażony w potężną baterię o pojemności 15000 mAh, pozwala na długie godziny odtwarzania. Przy wyłączonych diodach LED, głośnik jest w stanie pracować do 18 godzin (na 50% głośności), natomiast podczas ZakuptoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 855 zł |
Tronsmart Halo 200 Głośnik imprezowy do karaoke z 2 mikrofonami bezprzewodTronsmart Halo 200 Głośnik imprezowy do karaoke z 2 mikrofonami bezprzewodowymi - czarny Geekbuying.comDostawa: w Polsce Złóż skargę | 850 zł |
Głośnik mobilny TRONSMART Halo 200 CzarnyHalo 200 to zaawansowany głośnik, który zapewnia doskonałą jakość dźwięku.... Mediaexpert.plZłóż skargę | 699 zł |
Głośnik Tronsmart Halo 200 Mic czarny (Halo 200 mic black) | 855 zł |
TRONSMART Halo 200 głośnik bluetooth 120WGłośnik bezprzewodowy Bluetooth Tronsmart Halo 200 (czarny) Tronsmart Halo 200 - głośnik bezprzewodowy Bluetooth o... więcejmocy 120 W. Doskonałe brzmienie i wyrazist... EmpikZłóż skargę | 765 zł |
Tronsmart Halo 200 120W Czarny + mikrofonAirPlay:nie;Blu RTV Euro AGDZłóż skargę | 899 zł |
Głośnik bezprzewodowy Bluetooth Tronsmart Halo 200 (czarny) | 879 zł |
Tronsmart Halo 200 + mikrofon czarny | 699 zł |
Głośnik mobilny TRONSMART Halo 200 Czarny | 699 zł |
Głośnik mobilny TRONSMART Halo 200 Czarny + Mikrofon | 859 zł |
Tronsmart Halo 200 120W CzarnyAirPlay:nie;Blu OleOle.plZłóż skargę | 699 zł |
Głośnik bezprzewodowy Bluetooth Tronsmart Halo 200 czarnySpecyfikacja Kolor produktu Czarny Stopień ochrony IP IPX4 Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym... więcej18 h Pojemność akumulatora 15000 mAh Typ obsługiwanych baterii Wbudowana Napięcie baterii 15 V Głębokość produktu 386 mm Waga produktu 7,4 kg Wysokość produktu 282 mm Szerokość produktu 266 mm Radio FM Nie Zastosowanie Uniwersalne Zintegrowany czytnik kart Nie Ilość sztuk 1 Moc wyjściowa (RMS) 120 W Pasmo Bluetooth 10 m Wejście AUX Tak Wersja Bluetooth 5.3 Bluetooth Tak Wi-Fi Nie Sposób łączności Przewodowy i bezprzewodowy ZakuptoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 838 zł |
Głośnik mobilny TRONSMART Halo 200 Czarny + MikrofonHalo 200 to zaawansowany głośnik, który zapewnia doskonałą jakość dźwięku.... Mediaexpert.plZłóż skargę | 867 zł |
Tronsmart Głośnik bezprzewodowy Bluetooth Tronsmart Halo 200 (czarny)Głośnik bezprzewodowy Bluetooth Tronsmart Halo 200 (czarny)Z Tronsmart odkryjesz nowe wymiary swoich ulubionych pio... więcejsenek! Zachwycisz się ich doskonałym brzmieniem i wyrazistym basem, dzięki dużej mocy głośnika sięgającej aż 120 W. Co więcej, wykorzystasz urządzenie także jako przenośny powerbank, za sprawą wbudowanego portu USB-A. Ponadto podczas imprez możesz podłączyć do niego mikrofon lub gitarę i jeszcze mocniej zatracić się w muzyce. Potężne brzmienieBezprz Akces-markt.plZłóż skargę | 879 zł |
Transmart Głośnik bezprzewodowy Bluetooth Tronsmart Halo 200 czarnyAkces-markt.pl Złóż skargę | 801 zł |
pokaż 9 ofert
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!