Ceny na okap Toflesz OK-6 Cascada 60 700
Zdjęcia 9 | od 1 359 do 1 669 zł Typ: tradycyjny (przyścienny); Wykonanie: skośny; Zasada działania: wyciąg / recyrkulacja; Moc silnika (m³/h): 700; Min. poziom hałasu (dB): 42; Maks. poziom hałasu (dB): 69; Liczba prędkości: 4; Możliwość założenia filtra węglowego; Sterowanie: panel dotykowy; Wyłącznik czasowy; Pochłanianie szczelinowe |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Okap przyścienny Toflesz OK-6 CASCADA 60 Czarny 700 m3/h | 1 469 zł |
Okap kominowy TOFLESZ OK-6 Cascada 60 czarny | 1 469 zł |
Okap TOFLESZ Cascada 60 cm Biały (700 m3/h) - Użyj kodu TF5 -Płać mniej ! | 1 469 zł |
CASCADA BIAłY 60 CM * DOSTAWA GRATIS! * DOSTĘPNY OD RĘKI! | 1 669 zł |
Okap przyścienny Toflesz OK-6 CASCADA 60 Czarny 850 m3/h | 1 669 zł |
Okap przyścienny Toflesz OK-6 CASCADA 60 Biały 700 m3/h | 1 469 zł |
Okap kominowy TOFLESZ OK-6 Cascada 60 biały | 1 469 zł |
Okap kominowy TOFLESZ OK-6 Cascada 60 biały | 1 669 zł |
Okap TOFLESZ Cascada 60 cm Biały (850 m3/h) - Użyj kodu TF5 -Płać mniej ! | 1 669 zł |
TOFLESZ okap naścienny OK6-282 CASCADA 60cm 700m3/h Biały Mat - użyj Kodu | 1 359 zł |
TOFLESZ okap naścienny OK6-285 CASCADA 60cm 850m3/h Biały Mat - użyj Kodu | 1 569 zł |
Okap TOFLESZ Cascada 60 cm Biały (700 m3/h) - Użyj kodu TF5 -Płać mniej ! | 1 469 zł |
Okap TOFLESZ Cascada 60 cm Biały (850 m3/h) - Użyj kodu TF5 -Płać mniej ! | 1 669 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!